تبلیغ تعاملی و خلاقانه British Airways و نمایش نام و شماره پرواز

0 9,861

تبلیغ تعاملی و خلاقانه British Airways بسیار جالب و خلاقانه طراحی شده است. در این نقد و بررسی تبلیغات از رشد کسب و کار به بررسی آن می پردازم.

در این بیلبرد دیحیتال، زمانی که یه هواپیما از این خط پرواز میکنه کودکی به سوی اون اشاره میکنه، نام و شماره پرواز روی بیلبورد نقش میبنده. اینطوری، مخاطب هم متوجه پرواز میشه و هم اسم British Airways به خوبی یادش میمونه.

تبلیغ تعاملی و خلاقانه British Airways

در ادامه ویدئو تبلیغاتی خلاقانه رو باهم میبینیم :

درباره British Airways

شرکت هواپیمایی British Airways، که با نام اختصاری BA شناخته‌ شده، بزرگ ترین شرکت هواپیمایی انگلستان، بر اساس تعداد ناوگان هست. این شرکت هواپیمایی که بعد از شرکت EasyJet بیشترین تعداد مسافر رو در انگلستان جا به‌ جا میکنه و خدمات همه‌ جانبه‌ ای در زمینه پرواز های جهانی به مسافران خودش میده، نهمین شرکت بزرگ هواپیمایی جهان، بر اساس تعداد مقصد نیز به حساب میاد.

این شرکت هواپیمایی تا سال ۱۹۸۷، زیر نظر دولت اداره میشد اما پس از اون با روی کار آمدن دولت محافظه‌ کار، اداره اون به دست بخش خصوصی سپرده شد. با وجود این، British Airways همچنان جزو شرکت های حامل پرچم انگلستان هست و با وجود خصوصی بودن برای انجام عملیات های بین المللی از حقوق و مزایای ویژه دولتی استفاده میکنه

خط هوایی British Airways، علاوه بر اینکه بر اساس تعداد ناوگان، تعداد پرواز های بین المللی و تعداد مقصد بزرگترین شرکت هواپیمایی انگلستان بوده، تا سال ۲۰۰۸ بر اساس جا به جایی تعداد مسافر نیز اولین رتبه رو در انگلستان داشت. دفتر مرکزی این شرکت در شهر هارموند وورتس انگلستان قرار داره. فرودگاه هیترو لندن و فرودگاه گاتویک نیز قطب های این شرکت هواپیمایی هستن.

نظر شما درباره ی تبلیغ تعاملی و خلاقانه British Airways چیست؟ چقدر تونسته خوب عمل بکنه؟ یه نکته مثبت و منفی از این تبلیغات رو برام کامنت کنین.

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x