افزایش درآمد برای آزادکاران ؛ آنهاییکه به فکر افزایش درآمد خود هستند…

52

افزایش درآمد برای آزادکاران بسیار مهم تلقی میشود. برای یک فریلنسر، داشتن نمونه کار، مدارک، گواهی‌نامه و تأیید شدن از طرف مشتری‌های قبلی باعث افزایش اعتبارش و درنتیجه درآمد بیشتر می شود. اما این سوال همیشه وجود داشته که چگونه می‌توانیم اعتبارمان را بیشتر کرده تا درآمد بیشتری کسب کنیم ؟ درادامه همراه باشید.

اگر فریلنسری دلسوز و فعال باشید، قطعا یک وبلاگ یاسایت برای ارائه نمونه کار ها والبته مطالب خود دارید. به علاوه برای عقب نماندن از رقبا در شبکه های اجتماعی عضو هستید و پروفایل لینکدین خود را به درستی کامل کرده اید. همچنین گروه های اجتماعی مربوط به آزادکاران را دنبال می کنید و به هرحال فعال هستید.

اما چندین سوال مهم در ذهن ما به وجود می آید که حل کردن آن ها را باید جدی بگیریم :

  • بعد از همه این کارها چه کار دیگری باید کرد؟
  • چطوری درآمد بیشتری کسب کنم ؟
  • چگونه از زندگی خودم راضی باشم ؟

آزادکارهایی که به فکر افزایش درآمدخود هستند این مقاله رابخوانند

در ادامه میخواهم به ۵ نکته کمیاب و مهم برای کسب درآمد بیشتر فریلسنر ها بپردازم . آماده اید؟!

۱ – افزایش درآمد برای آزادکاران و سخنرانی آسانسور وار

سخنرانی آسانسوری درواقع نوعی معرفی‌نامه است که در این نوع سخنرانی، فرد به مدت ۳۰ ثانیه فرصت دارد تا کسب وکار خود را معرفی کند و نظر سرمایه گذاران را به خود جلب کند که غالبا این نوع معرفی درحاشیه رویدادها اتفاق می افتد و به همین دلیل به سخنرانی آسانسوری مشهور شده است.

هنگامی که درمترو یا اتوبوس هستید، افراد زیادی درکنار شما هستند که می توانند مشتریان بعدی شما باشند. پس فراموش نکنید که همیشه یک ارائه ۳۰ ثانیه در ذهن خود آماده داشته باشید و تمام صحبت ها باید با گفتن جمله‌ی «برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایتم مراجعه کنید» به پایان برسد.

آزادکارهایی که به فکر افزایش درآمدخود هستند این مقاله رابخوانند

۲ – هدفمند جلو بروید

اگر در چند گروه شبکه های اجتماعی برای سفارش پروژه عضو هستید همین کافیست! چراکه اگر درهمه گروه های مطرح بخواهید فعال باشید نشان از ضعف شما درپروژه گرفتن است و این چهره خوبی از شما نشان نمی دهد.قبل از عضویت در این نوع گروه ها حوزه کاری خود را مشخص کنید و در گروه های مرتبط با آن عضو شوید، نظرات و پیشنهادات خود را به صورت اختصاصی ارائه کنید. فعالیت به این صورت، چهره یک فریلسنر حرفه ای را از شما به جای می گذارد.

 

۳ – همایش ها ورویداد های مرتبط با خود را شرکت کنید

مرتبط با حوزه فعالیت خود در همایش ها و رویداد های پیش روثبت نام و شرکت کنید. بهترین مکان برای گرفتن سفارش و جذب مشتری جدید همایش و رویدادهای مرتبط با حوزه کاری شماست.

در حین همایش می توانید با تکنیک سخنرانی آسانسوری خود را به افراد حاضر دررویداد معرفی کنید و مشتری جدیدی پیدا کنید. اگر فردی درون‌گرا هستید و ترجیح شما کار کردن با غریبه‌ها نیست، این روش برایتان جواب نخواهد داد.

آزادکارهایی که به فکر افزایش درآمدخود هستند این مقاله رابخوانند

۴ – افزایش درآمد برای آزادکاران و گرفتن تایید دیگران

از مشتریان راضی خود بخواهید خدمات وکسب وکار شما را به دیگران معرفی کنند. فریلسنرهای موفق بیشترین درآمدشان از معرفی مشتریان راضی شان است. قطعا هر فردی برای برون‌سپاری پروژه‌های خود و انجام آن به نحو درست و باکیفیت به دنبال افراد قابل اعتماد می گردد.

اکثرا قبل از جستجو در اینترنت و شبکه های اجتماعی، سعی می کنند که از دوستان و اطرافیان خود پرس وجو می کنند. پس سعی کنید در دید افراد باشید و خود را بیش از پیش معرفی کنید.

۵ – افزایش درآمد برای آزادکاران و دریافت مدارک و گواهینامه های پایان دوره آموزشی

در دوره های آموزشی مرتبط با حوزه کاری خود شرکت کنید و مدرک آن را حتما دریافت کنید، برخی از این مدارک رایگان هستند؛ اما برخی دیگر به صرف هزینه و حضور در کلاس نیاز دارند. این را به خاطر داشته باشید که پس از شرکت در دوره و دریافت مدرک حتما آن را در پروفایل لینکداین خود به اشتراک بگذارید. مسلما کسی که مدارک و گواهینامه های بیشتری را داشته باشد قابل اعتمادتراست. 

در بخش آموزش کسب درآمد از اینترنت میتوانید راهکارهای دیگر من را برای کسب درآمد مطالعه کنید.

نظر شما درباره فریلنسری و دنیای آزادکاری چیست  ؟ چه راهکارهای دیگری برای کسب درآمد بیشتر از این حوزه سراغ دارید ؟ منتظر نظرات شما هستم.

نوشته شده توسط جلال ترابی
دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest

52 نظر
Inline Feedbacks
View all comments