اینجا چی میخونی؟

فعالیت های من

پوشش خبری رویداد های استارتاپی کمک میکنه تا این رویدادها بیش از پیش دیده بشن و به عنوان یه نیروی محرکه برای افراد فعال دیگه جهت شروع باشه. این صفحه روایت اخباری هست که سعی کردم از نمایشگاه، دورهمی، رویداد، کارگاه و هر آن چیزیکه مربوط به حوزه آی تی و استارتاپ میشه رو پوشش بدم و واکنش های خودم رو اعلام کنم.

رویدادها و فعالیت های من در غالب پوشش خبری

بهبود و توسعه‌ی هر فضایی نیازمند تحلیل دقیق شرایط، نیازها و مشکل های آن هست. زیست‌ بوم استارتاپی ایران، یه اکوسیستم استارتاپی نوپاست؛ به همین دلیل تصمیم‌ گیری برای افرادی که قصد فعالیت یا سرمایه‌ گذاری در این زیست‌ بوم رو دارن به خاطر سردرگمی کار آسونی به نظر نمیرسه.

استارتاپ‌ ها یکی از بهترین راه‌ حل‌ ها برای اشتغال‌ زایی و کاهش نرخ بیکاری هستن. در عصر امروز بسیاری از جوانان کار کردن در محیط شغلی پویا و خلق ایده‌ های جدید رو به کارهای قدیمی در ادارات ترجیح میدن؛ بنابراین کمک به رشد و توسعه‌ی استارتاپ‌ ها در نهایت به اشتغال‌ زایی جامعه، کاهش آمار بیکاری و رشد برند های ایرانی کمک میکنه.

پوشش خبری و گزارش خبری مهم ترین رویداد ها، کارگاه ها، دورهمی ها و نمایشگاه های مهم حوزه آی تی، فناوری، تکنولوژی و استارتاپ ها را از طریق این صفحه به صورت کامل دنبال کنین.