تیزر کمپین باشگاه بدنسازی Fitness Time ؛ تصور نکن، زندگی کن !

0 17,743

تیزر کمپین باشگاه بدنسازی Fitness Time رو در این قسمت نقد و بررسی تبلیغات از رشد کسب و کار میخوام بررسی کنم. پس در ادامه همراه من باشین.

وقتی میخوایم بریم باشگاه عموما چندین انتخاب پیش روی ما هست، یا میریم باشگاه برای ورزش یا میری برای یادگیری حرکات رزمی یا ساختن عضله و… اگه اهل ورزش باشین شاید سعی میکنین تا از باشگاه های محلی استفاده کنین یا اگه کیفیت باشگاه های محلی برای این کار بالا نباشه از باشگاه های معتبر شهرتون استفاده میکنین.

تیزر کمپین باشگاه بدنسازی Fitness Time

باشگاه بدنسازی Fitness Time توی یه حرکت جالب اومده و یه هدیه ی جالب برای اعضای باشگاهش در نظر گرفته. این باشگاه برای افرادیکه به مدت یک سال به عضویت دربیان یه بلیط سفر هدیه میده و پیام کمپینش رو “تصور نکن، زندگی کن” قرار داده.

بریم تیزر رو باهم ببینیم :

 

توی نگاه اول افراد مختلفی رو میبینین که با ذهنیت های مختلف اومدن و به عضویت یک ساله باشگاه دراومدن… اما … هرکدوم به فکر یه جا برای سفر هستن! یکی پاریس، یکی کویر، یکی کوه اورست و… اینجاست که پیام ماندگار برای مخاطب ظاهر میشه :

!DONT  IMAGINE IT LIVE IT

SUBSCRIBE FOR A YEAR MEMBERSHIP AND GET A TRAVEL TICKET

یکی از عناصر مهمی که تو تبلیغات بصری باید بهش توجه کرد، توجه به المان های تصویری و احساس همزاد پنداری مخاطب با اون تیزر تبلیغاتی هست. توی این تیزر ما شاهد هستیم که سلیقه های مختلف با هر ملیت و قومیتی رو در نظر گرفته و این به نظر من یه برگ برنده برای باشگاه به حساب میاد.

اگه دسترسی به این باشگاه داشتین، به عضویتش در میومدین؟ نظرات تون رو برام کامنت کنین.

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x