از امین آباد تا گوگل ؛ سمیناری در مسیر خودباوری

10

از امین آباد تا گوگل برای من خیلی جالب بود. یک سمینار انگیزشی ” در مسیر خودباوری، از امین آباد تا گوگل ” با حضور بیش از ۲۸۰ نفر از کارکنان واحدهای فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در سالن اجتماعات سروش این شهرک برگزار شد.

در این سمینار انگیزشی که با هدف ایجاد انگیزه و امید در بین مخاطبان و انتقال تجربیات صورت پذیرفت، دکتر محمد ایزدی از داستان پرفرازو نشیب زندگی خود تا رسیدن به قله‌های موفقیت شغلی و کاری با توجه به داشتن شرایطی سخت، سخن گفت و عامل اصلی موفقیت‌های خود را خودباوری و اعتماد به خود عنوان کرد.

وی از همه حاضران خواست با واقع‌گرایی و در نظر گرفتن محدودیت‌های خود و جامعه به آفرینش ارزش‌های نو بپردازند و با ریسک‌پذیری در مسیر جریان زندگی قرار گیرند. در ادامه دکتر ایزدی از تجربیات خود در مسیر کارمندی در شرکت گوگل و فضای حاکم بر آن سخن گفت و در نهایت، جلسه با پرسش و پاسخ تعدادی از حاضران پایان یافت.

دکتر محمد ایزدی متولد ۱۳۶۰ در روستای امین‌آباد از توابع استان اصفهان است. وی مقطع کارشناسی خود را در رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان گذراند و کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه امیرکبیر اخذ کرد.  در ادامه مقطع دکترا و فوق دکترای خود را از دانشگاه سایمون فیریز کانادا گرفت و سپس در بخش یوتیوب شرکت گوگل مشغول به کار شد.

این سمینار یکی از بهترین سمینارهایی بود که تا به حال شرکت کرده بودم، از این لحاظ که یک فرد با محدودیت های جسمی و خانوادگی بازهم تسلیم محدودیت نشده و ادامه داده.

در بخش پوشش خبری میتوانید سایر گزارش های من از سمینار و مراسم ها را بخوانید.

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest

10 نظر
Inline Feedbacks
View all comments