لیست سایت های من
دسترسی به بهترین محتوای مفید

شرکت در سمینار در مسیر خودباوری از امین‌ آباد تا گوگل

10

سمینار انگیزشی ”در مسیر خودباوری، از امین‌آباد تا گوگل” با حضور بیش از ۲۸۰ نفر از کارکنان واحدهای فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در سالن اجتماعات سروش این شهرک برگزار شد.

در این سمینار انگیزشی که با هدف ایجاد انگیزه و امید در بین مخاطبان و انتقال تجربیات صورت پذیرفت، دکتر محمد ایزدی از داستان پرفرازو نشیب زندگی خود تا رسیدن به قله‌های موفقیت شغلی و کاری با توجه به داشتن شرایطی سخت، سخن گفت و عامل اصلی موفقیت‌های خود را خودباوری و اعتماد به خود عنوان کرد.

وی از همه حاضران خواست با واقع‌گرایی و در نظر گرفتن محدودیت‌های خود و جامعه به آفرینش ارزش‌های نو بپردازند و با ریسک‌پذیری در مسیر جریان زندگی قرار گیرند.

در ادامه دکتر ایزدی از تجربیات خود در مسیر کارمندی در شرکت گوگل و فضای حاکم بر آن سخن گفت و در نهایت، جلسه با پرسش و پاسخ تعدادی از حاضران پایان یافت.

دکتر محمد ایزدی متولد ۱۳۶۰ در روستای امین‌آباد از توابع استان اصفهان است. وی مقطع کارشناسی خود را در رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان گذراند و کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه امیرکبیر اخذ کرد.

در ادامه مقطع دکترا و فوق دکترای خود را از دانشگاه سایمون فیریز کانادا گرفت و سپس در بخش یوتیوب شرکت گوگل مشغول به کار شد.

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest
10 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x