ایده خلاق برند HAK در حل کردن یک مساله مهم برای کودکان

0

ایده خلاق برند HAK در حل کردن یه مساله مهم برای کودکان رو تو این قسمت از نقد و بررسی تبلیغات میخوام باهم بررسی کنیم. در ادامه همراه با رشد کسب و کار باشین.

این ایده شاید زیاد تبلیغاتی نباشه اما جالب بود و دوست داشتم باهاتون به اشتراک بذارم. شرکت HAK که به گفته خودش برند شماره یک در تولید کنسرو های سبزیجات و میوه های تازه در شمال غربی اروپاست تو این آگهی سعی کرده تا کودکانی که به اندازه کافی سبزیجات نمیخورن رو تشویق به مصرف بیشتر سبزیجات بکنه.

این برند بشقابی رو طراحی کرده که به کودکان کمک میکنه بدون اینکه بدونن، سبزیجات بیشتری رو مصرف کنن :

 

 

بررسی ایده خلاق برند HAK

اول ویدئو شاهد این هستیم که کودکان با اکراه و بدون رغبت به سبزیجات نگاه میکنن و اونها رو میخورن و گاها از دیدنشون بدشون میاد و نمیخورن! مثل خود من که از گوشت بدم میاد ولی گوشت چرخ کرده میخورم! تو ایران هم جالبه که این اتفاق خیلی رایجه که بچه ها و حتی افرادی که بزرگتر میشن با همین عادت بد میان بالا و کاریش نکردن! مثلا خوردن سوسیس و کالباس دلچسب تر از خوردن گوشت خالص به نظر میرسه.

در ادامه ی ویدئو میبینیم که بشقاب هایی طراحی شده که دارای انحنا و گودی زیادی نسبت به بشقاب های معمولی هست و به عنوان مثال یه مشت نخود فرنگی رو توی ظرف های معمولی با ظرف های HAK مقایسه میکنه. سیستم ترس مغز کودک باعث میشه که نخود های داخل بشقاب HAK رو کمتر از قبل ببینه به علاوه اینکه باتوجه به انعکاس نور و تصویر زیبایی که برای کودک به همراه داره باعث میشه تا کودک رغبت بیشتری به خوردنش بکنه. از طرفی برای تشویقی بیشتر، سیب زمینی و چیزهایی که کودک بهشون علاقه داره رو درکنار سبزیجات توی ظرف قرار داده میشه که کار رو براش راحت تر میکنه.

به نظرم خیلی جالب اومد. نظر شما چیه؟

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x