اختتامیه جشنواره کشوری حرکت ۹۶ و گزارشی از اختتامیه جشنواره پیام نور

22

اختتامیه جشنواره کشوری حرکت ۹۶ را اینجا بخوانید. پنجم تا هشتم اسفند ماه ، دانشگاه پیام نور مرکز اراک میزبان اختتامیه چهارمین جشنواره کشوری حرکت بود . در ادامه همراه با آی تی من باشید. 

امسال دانشگاه پیام نور اراک میزبان اختتامیه چهارمین دوره جشنواره حرکت کشوری بود. استان اصفهان با ۲۱ مقام کشوری و ۵ مقام ملی در این اختتامیه حضور پیدا کرده بود. 


شایسته تقدیر شدن در دهمین جشنواره ملی دانشجویی حرکت

تقدیر از برگزیدگان استانی و کشوری جشنواره دانشجویی حرکت


حضور در اختتامیه جشنواره حرکت فرصت خوبی برای کسب تجربه های جدید درکنار دوستان و هم دانشگاهی مراکز دیگربود. از ارائه اختراعات مختلف تا مسابقات متنوع با جوایز ارزنده ، فعالیت های جذابی بود که هرکدام از مراکز استان ها انجام می دادند تا شور و نشاط دانشجویی خود را به رخ هم دیگر بکشند.

گزارشی از اختتامیه چهارمین جشنواره کشوری حرکت - اسفند 96

غرفه ما هم از استان اصفهان با برگزاری سه مسابقه جذاب جِنگا ، سازه های خمیری و مسابقه PES توانست نظر شرکت کنندگان را به خود جلب کند. 

رئیس دانشگاه پیام نور استان مرکزی و دبیر اجرایی چهارمین جشنواره کشوری حرکت دانشگاه پیام نور، هدف از اجرای این جشنواره را مهارت افزایی دانشجویان و دادن انگیزه به فعالان این حوزه عنوان کرد.

گزارش و آمار

از  هزار و ۲۳۰ دانشجو و انجمن علمی ۷۸۰ اثر به دبیرخانه جشنواره کشوری حرکت ارسال شد و ۷۸ اثر به مرحله نهایی راه یافت و این آثار در ۹ موضوع فعالیت‌های علمی خلاقانه، انجمن علمی، مسابقه علمی، نشریه علمی، پژوهش، کتاب ها، فضای مجازی، کارآفرینی واختراع بود. این جشنوراه در بخش نمایشگاهی هم کتاب، نشریات دانشجویی و اختراعات را در ۲۳ غرفه برای دیدار کنندگان مهیا کرد. (مشاهده سایت جشنواره)

نظرشما درباره جشنواره حرکت چیست ؟ تاحالا در اینجور جشنواره ها شرکت کردید؟ نظرات و پیشنهادات خود را درباره جشنواره های دانشجویی با  آی تی من از طریق کامنت ها درمیان بگذارید.

منبع مقاله جلال ترابی آی تی من
دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest

22 نظر
Inline Feedbacks
View all comments