جشنواره حرکت ۹۷ – جشنواره ای از جنس دوستی و رقابت پرشور

گزارشی از جشنواره حرکت ۹۷ گرگان

8 34,710

جشنواره حرکت ۹۷ که به میزبانی گرگان برگزار شد، یک تفاوت بزرگ نسبت به سال های قبل داشت. جشنواره ای که سراسر مقام های ارزشمند، دوستی و جذابیت های خاص به خود را داشت.

جشنواره بهانه ای بود برای آشنایی و دوستی هایی از جنس همیشگی! امسال برخلاف جشنواره حرکت ۹۶ ، از طریق انجمن در جشنواره حضور داشتم و با انجمن نانو پیام نور اصفهان توانستیم ۴ مقام ارزشمند کسب کنیم.  این جشنواره در سالن فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.

البته بچه های استان اصفهان هم خوش درخشیدند و هرکجا صحبت از استان اصفهان و دستاوردهایشان بود. هر استان با سلیقه های خاص خود شرکت کرده بودند تا فرهنگ استان خودشان را به نمایش بگذارند : یکی با سوغاتی، دیگری با لباس محلی!

از همه اینها که بگذریم انگار استعداد های جوان و آینده دار ایران یکجا جمع شده بوند. از تیمی که ربات ورزشکار طراحی کرده بودند و ایمان فردوسی کمدین درجه یکِ تازه نفس تا مصطفی اسدی خواننده جوان و خوش ذوق که همه و همه با مهارت هایشان پا به جشنواره گذاشته بودند.

جشنواره حرکت 97 - گرگان

چه خبر از جشنواره حرکت ۹۷

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که در این جشنواره حضور داشت درباره جشنواره کشوری حرکت گفت : 

هر جشنواره‌ای روز به روز به سمت ایده‌آل‌ها پیش می‌رود و این جشنواره نیز به عنوان نخستین جشنواره متمرکز نشریات و انجمن‌های علمی از سطح قابل قبول خوبی برخوردار بود.

صحبت های دکتر ناصر محمدی

دکتر ناصر محمدی مدیر کل فرهنگی دانشگاه پیام نور کشور هم یکی از مهمانان ویژه بود که درباره جشنواره حرکت و دستاوردها گفت :

تعداد ۱۹۰ نفر از دانشجویان در این جشنواره شرکت کردند و ادغام ۳ جشنواره نشریات حرکت و رویش یک کار جدید بود که در برای نخستین‌بار در گرگان برگزار شد. ۲۵۷ اثر در بخش نشریه، در بخش حرکت ۱۲۶ اثر و در بخش رویش ۸۳۳ در این جشنواره شرکت کردند. در مجموع ۲ هزار اثر در محورهای سه‌گانه به دبیرخانه رسید و این کار سختی بود چون این ۳ موضوع هرکدام یک جشنواره است.

در صفحه پوشش خبری ، سایر جشنواره ها و نمایشگاه ها را پوشش داده ام. نظر شما درباره این جشنواره چیست؟ چقدر با این جشنواره آشنا هستید؟ نظرات خود را با من درمیان بگذارید.

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest
8 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x