پوشش خبریخارج از آی تی من

جشنواره حرکت ۹۷ – جشنواره ای از جنس دوستی و رقابت پرشور

جشنواره کشوری حرکت امسال، که به میزبانی گرگان برگزار شد، یک تفاوت بزرگ نسبت به سال های قبل داشت. جشنواره ای که سراسر مقام های ارزشمند، دوستی و جذابیت های خاص به خود را داشت. در ادامه همراه با آی تی من ، جلال ترابی باشید.

جشنواره بهانه ای بود برای آشنایی و دوستی هایی از جنس همیشگی! امسال برخلاف جشنواره حرکت ۹۶ ، از طریق انجمن در جشنواره حضور داشتم و با انجمن نانو پیام نور اصفهان توانستیم ۴ مقام ارزشمند کسب کنیم.  این جشنواره در سالن فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.

البته بچه های استان اصفهان هم خوش درخشیدند و هرکجا صحبت از استان اصفهان و دستاوردهایشان بود. هر استان با سلیقه های خاص خود شرکت کرده بودند تا فرهنگ استان خودشان را به نمایش بگذارند : یکی با سوغاتی، دیگری با لباس محلی!

از همه اینها که بگذریم انگار استعداد های جوان و آینده دار ایران یکجا جمع شده بوند. از تیمی که ربات ورزشکار طراحی کرده بودند و ایمان فردوسی کمدین درجه یکِ تازه نفس تا مصطفی اسدی خواننده جوان و خوش ذوق که همه و همه با مهارت هایشان پا به جشنواره گذاشته بودند.

جشنواره حرکت 97 - گرگان

چه خبر از جشنواره حرکت ۹۷ ؟

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که در این جشنواره حضور داشت درباره جشنواره کشوری حرکت گفت : 

هر جشنواره‌ای روز به روز به سمت ایده‌آل‌ها پیش می‌رود و این جشنواره نیز به عنوان نخستین جشنواره متمرکز نشریات و انجمن‌های علمی از سطح قابل قبول خوبی برخوردار بود.

دکتر ناصر محمدی مدیر کل فرهنگی دانشگاه پیام نور کشور هم یکی از مهمانان ویژه بود که درباره جشنواره حرکت و دستاوردها گفت :

تعداد ۱۹۰ نفر از دانشجویان در این جشنواره شرکت کردند و ادغام ۳ جشنواره نشریات حرکت و رویش یک کار جدید بود که در برای نخستین‌بار در گرگان برگزار شد. ۲۵۷ اثر در بخش نشریه، در بخش حرکت ۱۲۶ اثر و در بخش رویش ۸۳۳ در این جشنواره شرکت کردند. در مجموع ۲ هزار اثر در محورهای سه‌گانه به دبیرخانه رسید و این کار سختی بود چون این ۳ موضوع هرکدام یک جشنواره است.

نظر شما درباره این جشنواره چیست؟ چقدر با این جشنواره آشنا هستید؟ نظرات خود را با من درمیان بگذارید.

8
دیدگاه بگذارید

avatar
4 فعالیت های نظردهی
4 واکنش به پاسخ دهی
0 دنبال کننده گان
 
بیشترین نظر دیده شده
داغ ترین بخش نظرات
5 نویسندگان نظرات
جلال ترابیسامانآرمینثناکاشی آخرین نظرات ارسالی
  عضویت  
جدید ترین قدیمی ترین بیشتری بازدید
هشدار به وسیله :
کاشی
مهمان عزیز
کاشی

تبریک میگم جناب ترابی

ثنا
مهمان عزیز
ثنا

خوش بدرخشتی

آرمین
مهمان عزیز
آرمین

مثل همیشه عالی و فعال

سامان
مهمان عزیز
سامان

آقا تبریکات فراوان

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن