جشنواره حرکت کشوری ۹۶ ؛ تقدیر از برگزیدگان استانی و کشوری جشنواره

20

جشنواره حرکت کشوری ۹۶ بسیار خوب بود. چهارشنبه ۱۸ ام ستاد مرکزی دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان ، مراسم تقدیر از برگزیدگان استانی، کشوری و ملی جشنواره دانشجویی حرکت بود . در ادامه همراه با آی تی من باشید.

این مراسم که باحضور مدیران مراکز دانشگاه های پیام نور و رئیس پیام نور استان اصفهان برگزار شد ، از انجمن ها و افراد حائز رتبه در جشنواره استانی ، کشوری و ملی حرکت تقدیر به عمل آمد. خوشحالم که سال اول شرکت در جشنواره حرکت توانستم درکنار دانشگاه های دیگر مراکز و البته دانشگاه های مطرح کشور حرفی برای گفتن داشته باشم.

رتبه های کسب شده در جشنواره حرکت کشوری ۹۶

در این جشنواره رتبه های زیر را کسب کردم : 

  • کسب رتبه اول استانی جشنواره حرکت بخش فضای مجازی
  • کسب رتبه اول کشوری جشنواره حرکت بخش فضای مجازی
  • شایسته تقدیر جشنواره جشنواره ملی حرکت در بخش فضای مجازی

شایسته تقدیر شدن در دهمین جشنواره ملی دانشجویی حرکت

درباره جشنواره حرکت

جشنواره ملی حرکت ویژه انجمن‌های علمی دانشجویی و با تأکید بر هم ­افزایی، تکثیر ایده­ های خلاق و ایجاد انگیزه و نشاط در انجمن‌های علمی دانشجویی همه ساله برگزار می‌شود. این جشنواره تلاش می­کند تا مبنا و مبداء حرکتی نوین برای سازماندهی فعالیت‌ های علمی دانشجویی باشد.

جشنواره‌ی ملی حرکت، به تعبیری دیگر، حرکتی است ملی برای شکوفایی استعدادهای شگرف جوان خلاق و اندیشمند ایرانی، برای اعتلای ایران و ایرانی و برای ارتقاء موقعیت و اندیشه‌های کمال‌جویی ایرانی و برای ایجاد فردایی بهتر، ایرانی‌آبادتر و آزادتر در پرتو اراده‌ و استعدادهای جامعه دانشجویی کشور.

این جشنواره سالانه توسط اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همکاری دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، پژوهشگاه‌ها و سایر مراکز علمی با حمایت دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی برگزار می­شود.

بنابر ماده یک دستورالعمل اجرایی جشنواره اهداف برگزاری از قرار زیر است:

  • شناسایی انجمن­های علمی دانشجویی موفق و تقدیر از فعالان این انجمن­ ها
  • انعکاس فعالیت‌های الگو و موفق
  • ایجاد تحرک توام با جهت­دهی فعالیت­های انجمن­های علمی دانشجویی
  • ایجاد زمینه به منظور هم­افزایی انجمن­های علمی دانشجویی از طریق انتقال تجارب موفق
  • ایجاد بستر مناسب به منظور آشنایی صاحبان صنایع و معادن، حرف و مشاغل، سازمان­های دولتی و غیردولتی با ظرفیت­ها و توانمندی­های انجمن­های علمی دانشجویی

نظر شما درباره جشنواره دانشجویی حرکت چیه ؟ نظرات خودتونو با آی تی من درمیان بگذارید.

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest

20 نظر
Inline Feedbacks
View all comments