ترندهای ۲۰۱۸ و اتفاقاتیکه باعث میشود این سال متمایز شود!

38

ترندهای ۲۰۱۸ و اتفاقات امسال ! با پیشرفت روز افزون استفاده از فضای مجازی و خصوصا شبکه های اجتماعی، استفاده از ابزار های دیجیتال مارکتینگ و البته بروز بودن اطلاعات درباره این فضا بسیار مهم هستند. در ادامه همراه با آی تی من باشید.

وجود نسل جدیدی از تکنولوژی‌ مانند هوش مصنوعی واقعیت افزوده ، رویاهایی را ازانسان برآورده کرده اند که هیچگاه در قرن ۲۰ ام فکر آن به ذهن مان خطور نمی کرد.

سعی می کنم هر دوروز یک بار اینفوگرافیک های جذاب،کاربردی و مهم را برایتان منتشر کنم تا بتوانید ازاطلاعات ان ها درکسب وکار و زندگی خود استفاده کنید. در این اینفوگرافیک به مهم ترند های سال ۲۰۱۸ در رسانه های اجتماعی می پردازیم. بدون معطلی باهم مرور میکنیم. 

اینفوگرافیک : ترند هایی که سال 2018 را منفجر می کنند

دانلود نسخه باکیفیت اینفوگرافیک

اگر بخواهم به طور خلاصه درباره ترند ها بگویم :

ترند در لغت به معنای روند می باشد. اما این معنی به تنهایی شاید نتواند منظور اصلی این کلمه را منتقل نماید. در حقیقت ترند در شاخه های مختلف، معانی گوناگونی دارد. برای مثال در مدیریت، ترند هم به معنای کاهش و هم به معنای افزایش (تغییرات به طور کلی) است. در حالی که در اغلب شاخه ها، از جمله مد به معنای افزایش یافتن و فراگیر شدن است. در دنیای مد، حدودا هر سه ماه یک بار فاکتور های اجتماعی، که مهم ترین آن ها طرز پوشش افراد است، عوض می شوند. بدین معنا که پوشش های جدیدی به اصطلاح مد می شوند. در دنیای فشن، به این روند مد، ترند می گویند.

البته اگر دقیق تر بررسی کنیم، در صنعت مد و فشن، مد و ترند تفاوت هایی با هم دارند. به این صورت که مد، شامل مواردی است که در حال حاضر مورد توجه هستند. اما ترند شامل مواردی می شود که در آینده نزدیک فراگیر خواهند شد. به این صورت که ترندها به احتمال زیاد در آینده نزدیک به مد تبدیل می شوند. البته این قضیه ۱۰۰ درصدی نیست. ترندهای جستجو را میتوانید از طریق گوگل ترندز بررسی و رصد کنید.

اگر به شبکه های اجتماعی علاقه مند هستید، بخش آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی را دنبال کنید.

نظر شما درباره ترندهای ۲۰۱۸ مطرح شده چیست ؟ شما چی فکر می کنید ؟ منتظر نظرات شما هستم.

منبع مقاله بلاگ اد
نوشته شده توسط جلال ترابی
دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest

38 نظر
Inline Feedbacks
View all comments