برنامه ایده پردازان و تیم پژوهش و تحقیق برنامه ی مصاحبه تپ سی

8

برنامه اینترنتی ایده پردازان به معرفی و مصاحبه با مدیران موفق حوزه آی تی ، فناوری و استارتاپی ایران می پردازد .

و هر سه شنبه از طریق کانال رسمی آپارات به اجرا و سردبیری مهندس آرش سروری منتشر می شود. در این برنامه تصویری اینترنتی، تحقیق وپژوهش چندین قسمت از برنامه به عهده بنده بوده است.

لینک برنامه اینترنتی ایده پردازان در آپارات

معرفی ایده پردازان به روایت خودشان

ما، ایده پردازانی ها، از اواخر ۱۳۸۸ کار خود را شروع کردیم. بدون محدودیت اندیشیدیم، بدون محدودیت کار کردیم و بدون محدودیت به سمت جلو حرکت کردیم. سایتی را با برند IPelectronic.com را در ۱۱ خرداد ۸۹ افتتاح کردیم و تا یک سال نیز خدمات خود را بر روی این دامنه عرضه کردیم. بسترهای خوبی پایه گذاری شده بود اما هنوز به رسمیت شناخته نمی شدیم. برای آماده سازی شرایط کاری و ورود به دنیای تجارت آنلاین، زمان نیاز داشتیم، زمانی نه چندان طولانی اما سرنوشت ساز. پس در تابستان ۸۹ شرکت را ثبت رسمی کردیم و وجهه قانونی گرفتیم.

چشم انداز پیش رو

از اهداف بلند مدت ایده پردازان، رسیدن به نقطه ای است که خدمات و سرویس های خود را در مقیاس جهانی عرضه کند و در کنار بزرگان این حوزه، به کاربرانی از سرتاسر جهان خدمات دهی نماید. گذر از تلاطم های ۱۰ ساله، به بهترین شکل ممکن و بیش از پیش تیم ایده پردازان را یکپارچه و همدل کرده است و هر یک از اعضای آن را مصمم تر از گذشته برای انجام کاری متفاوت آموزش داده است. قله های پیش رو هیچ ترسی برای ایده پردازان ایجاد نمی کند، چرا که می داند از پس این قله ها، قله های به مراتب سختتر و مرتفع تر را پیش روی خود خواهد داشت.

پوشش خبری فعالیت های دیگر را ببینید. نظر شما درباره ی برنامه ایده پردازان چیست؟ آیا این برنامه را تاحالا دنبال کرده اید؟ نظرات خود را بامن به اشتراک بگذارید.

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest

8 نظر
Inline Feedbacks
View all comments