استارتاپ ویکند دانش آموزی مدرسه هوشمند – بهمن ۹۷

12 تا 14 بهمن ماه در تالار شهروند جی اصفهان

20 34,640

استارتاپ ویکند دانش آموزی شهر هوشمند مدارس اصفهان با شرکت مدارس سطح یک اصفهان در تالار شهروند جی برگزار شد.

در این رویداد دانش آموزان با تیم سازی، بوم مدل کسب وکار و کار روی ایده آشنا شدند. اصولا برگزاری رویداد برای رنج سنی دبیرستان کار خیلی سختی بوده و هست. اما این رویداد با همه کم و کاستی ها به خوبی برگزار شد و یک زمینه رشد برای افراد شرکت کننده بود.

البته حضور مدیران کسب و کارهای استارتاپی و اینترنتی اصفهان به عنوان منتور درکنار بچه ها نقطه قوت این رویداد بود که می توان گفت بهترین ها در این رویداد رقم خورد. اجرای استارتاپ ویکند دانش آموزی بهترین فرصت بود تا دانش آموزان دبیرستانی با فرصت خلق یک ایده به کسب و کار و نحوه ارائه آن به داورها بیش از پیش آشنا بشوند.

استارتاپ ویکند دانش آموزی و ایده ها

در این رویداد، ایده های زیر مطرح و داوری شدند :

  • کرایه لباس آنلاین
  • مزون آنلاین
  • تاکسی یاب آنلاین
  • آزمایشگاه شیمی آنلاین
  • پیرایشگاه آنلاین

جای خوشحالی دارد که در اصفهان چنین رویداد هایی با هدف آشنایی هرچه بیشتر نوجوانان با فضای کسب وکار و آماده کردن آنها برای ورود به این فضا مهیا شده است . امیدوارم چنین رویداد هایی با کیفیت و حمایت بیشتر در شهر اصفهان و همچنین شهر های دیگر برگزار شود.

در آخر از آقای یزدانی، برگزار کننده و تسهیل گر رویداد که زحمات زیادی برای آن کشیدند ممنونم و امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشند.

درصفحه پوشش خبری درباره سایر استارتاپ ویکندها، دورهمی ها و سمینار ها نوشته که می توانید بخوانید. نظر شما درباره استارتاپ ویکند چیست ؟ چقدر برگزاری استارتاپ ویکند میتواند مفید باشد؟ نظرات خود را با من در میان بگذارید.

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest
20 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x