اینجا چی میخونی؟

دنیای فناوری

دنیای فناوری یا دنیای تکنولوژی جزء لاینفک زندگی روزمره‌ی انسان‌ ها در تموم نقاط کره زمین هست. در تمام بخش های زندگی‌ مون از فناوری استفاده میکنیم، برای تموم بخش‌ های کسب و کارمون به فناوری نیاز داریم و کلا زندگی‌ مون پیوند عمیقی با فناوری خورده. فناوری بدنه‌ ای از دانش هست که در خدمت خلق ابزار، پردازش امور، و استخراج مواد به کار میره. مفهوم اصطلاح “فناوری‌” خیلی گستردست و هر فرد یه درک شخصی از معنی فناوری داره.

از فناوری برای انجام وظایفی گوناگون در زندگی روزمره‌ مون استفاده میکنیم، به طور خلاصه؛ میتونیم فناوری رو در قالب محصولات، فرآیندها، یا سازمان‌ ها توصیف کنیم. از فناوری برای گسترش توانایی‌ های‌ خودمون استفاده میکنیم، و همین مسئله باعث میشه آدم‌ ها به مهم‌ ترین بخش از سامانه‌ی فناورانه تبدیل بشن. همچنین فناوری به عنوان کاربرد علم برای حل یه مشکل تلقی میشه. ولی لازمه بدونین فناوری و علم موضوعاتی مختلف هستن که برای انجام وظیفه‌ ای خاص یا حل مشکلی ویژه دست به دست هم میدن.

اینجا مقاله های مهم درباره دنیای فناوری و دنیای تکنولوژی که به ترندها، اخبار مهم و اتفاقاتی که در این حوزه میوفته رو میخونین.