تولد یکسالگی آی تی من ؛ آی تی من یک ساله شد با همراهی شما عزیزان!

22 46,061

یکسال پیش، ۲۱ ام آذر ۱۳۹۶ سایت شخصیم را شروع کردم و هم اکنون با ۱۹۶ امین پست در آی تی من ، تولد یکسالگی آی تی من را باهم جشن می گیریم

یکسال پیش در چنین روزی پست ” من متولد شدم! ” را منتشر کردم و از آن روز به طور رسمی در فضای مجازی فعالیت خود را شروع کردم. در این یکسالی که گذشت، فراز و نشیب های مختلفی را تجربه کردم. از انتشار مقالات جنجالی مثل:

با کامنت های جورواجور و انتشار دوره های آموزشی رایگان مثل: 

تا قطعی و وصلی ها و مشکلات فنی سایت. از شرکت در همایش و جشنواره های مختلف تا پوشش خبری رخداد های مهم حوزه تکنولوژی و آی تی که در رزومه آی تی من همه را قرار داده ام.

در تولد یکسالگی آی تی من جونم براتون بگه …

یکسال سریع برایم گذشت، اما تجربه های خوبی را به دست آوردم، تجربیاتی که مثل گوهر ارزشمند و همیشگی هستند. کمی عقب تر بروم : قبل از شروع آی تی من، تجربه داشتن چندین وبلاگ در زمینه ” تبلیغات – سایبری – فروشگاهی – تفریحی و…” و همچنین تجربه داشتن چندین وبسایت در زمینه ” تکنولوژی – تفریحی – خبری و خدماتی ” را داشتم.

اتوکام 2018

اما هیچ کدام به اندازه آی تی من برایم جذاب و چالش برانگیز نبوده است. شاید دلیلش را بی تجربگی یا هرچیزی در راه اندازی و نگه داری سایت بدانید. آری! اما من دلیلش را چیز دیگری هم میدانم:

وجود محتوای مناسب وتولید محتوای مفید درکنار یک برند شخصی از هرچیزی جذاب تر است!

تولد یکسالگی آی تی من

چیشد که ” آی تی من ” را انتخاب کردم؟

زمانیکه قصد شروع آی تی من را داشتم، از همان اول آی تی من نبود! و با چندین دفعه چرخش در انتخاب اسم برند از ” تکنومن – ایتی من و آیتی من” به ” آی تی من ” رسیدم. در انتخاب اسم برند، اولین اشتباهی که کرده بودم، انتخاب اسم هایی بود که دنبال کنندگانم را به اشتباه می انداخت. 

تکنومن که اولین انتخاب من به عنوان اسم برند، ترکیبی از دو کلمه ” تکنو : به معنی تکنولوژی ” و ” من: به معنی مرد” یعنی مرد تکنولوژی بود. اما این کلمه به اشتباه با کلمه Techno یا همان دیسکو و دی جی اشتباه گرفته میشد! این بود که سراغ اسم ” آی تی من ” رفتم اما با طرز نوشتاری مختلف مثل ” ایتی من و آیتی من” که سرهم بودن اسم نیز باعث اشتباه تلفظ کردن میشد و درنهایت با تصمیمی جسورانه آی تی من را انتخاب کردم.

آی تی من، اسمی بود که دوستش داشتم و دارم، این اسم مرتبط با تکنولوژی، آی تی و استارتاپ که حوزه تخصصی و مورد علاقه من بوده، هست.

جشنواره وب تا جشنواره حرکت

جذابترین جشنواره حوزه دیجیتال، جشنواره وب و موبایل ایران هست که هرساله برگزار میشود. پارسال برای اولین بار در این جشنواره شرکت کردم، اتفاقا رای مردمی خوبی جمع کردم اما ازآنجا که رقبای قوی تری در حوزه وبسایت های شخصی وجود داشتند، نتوانستم در این حوزه شایسته تقدیر شوم. 

اما جشنواره حرکت بهترین فرصت برای نشان دادن حرفه و تخصص ام در حوزه مجازی بود که توانستم با کسب رتبه اول استانی و کشوری و همچنین کسب رتبه ” شایسته تقدیر بودن در حوزه ملی ” یکبار دیگر خودم را ثابت کنم .

گزارش حرکت را قبلا در آ ی تی من قبلا نوشتم : 


شایسته تقدیر شدن در دهمین جشنواره ملی دانشجویی حرکت

تقدیر از برگزیدگان استانی و کشوری جشنواره دانشجویی حرکت

گزارشی از اختتامیه چهارمین جشنواره کشوری حرکت – اسفند ۹۶


اولین تجربه مجری گری و جلوی دوربین بودن

یکی از علایق ام، مجری گری و اجرا جلوی دوربین بوده و هست. از هرفرصتی استفاده میکردم تا جلوی دوربین صحبت کنم اما ترس روبه رویی با یک موجود ناشناخته و ترسناک به اسم دوربین ! باعث میشد دست و پایم را گم کنم و ندانم که چه باید بگویم. 

اما نمایشگاه اتوکام ۲۰۱۸ بهترین موقعیت برایم بود تا به ترس خودم غلبه کنم و از طرفی اولین تجربه مجری گری را داشته باشم که به نظر خودم موفقیت خوبی برای شروع بود، چون اولین تجربه بود.

تولد یکسالگی آی تی من ؛ برنامه سال دوم آی تی من ، متفاوت تر از سال اول

امسال و در دومین سال همراهی با آی تی من ، چند سورپرایز ویژه برای شما همراهان همیشگی دارم.

اولین سورپرایز : راه اندازی ویکی آی تی من که یک دانشنامه تخصصی حوزه تکنولوژی و استارتاپ هست.

دومین سورپرایز: یک بخش جالب توی آی تی من گذاشتم که متفاوت از سایز بخش هاست. این بخش به اسم ” خارج از آی تی من یا Out Of Itman”  هست که درواقع یک بخش شخصی از اتفاقاتی که در روزمره برایم می افتد را اینجا برایتان بازگو میکنم.

درآخر از همه افرادیکه مرا در این مسیر یاری کردند و کمک به تقویت آی تی من کردند، صمیمانه سپاسگزارم. منتظر اتفاقات خوب و جذاب بعدی باشید. سال دوم و متفاوتی را با آی تی من تجربه می کنید.

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest
22 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
22
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x