برندگان دهمین جشنواره وب و موبایل را از نزدیک در حوزه های مختلف بشناسید

28

برندگان دهمین جشنواره وب و موبایل را اینجا بشناسید. با چهارمین قسمت از گزارش اختتامیه دهمین جشنواره وب و موبایل از آی تی من همراه شما هستم . در این گزارش قصد دارم تا به صورت کامل شما را با برگزیدگان جشنواره دهم آشنا کنم . پس با آی تی من همراه باشید.

در ادامه باهم برندگان دهمین جشنواره وب و موبایل فارسی را می بینم . برندگانی که می بینید همه برندگان داوری هستند وکاندیدای هر بخش نیز درکنار برنده درج شده است.

جشنواره‌ای برای انتخاب برترین وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل ایران

جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل در میان مردم داشته باشد.

چشم انداز جشنواره وب و موبایل ایران :

جشنواره وب و موبایل ایران همواره سعی خواهد کرد که بتواند از یک سو پل ارتباطی بین فعالان این حوزه با یکدیگر باشد تا با انتقال تجربه از نسلی به نسل دیگر شاهد رشد کارآفرینان جوان کشور باشیم و از سوی دیگر ارتباطی پایدار و مفید ایجاد کند بین فعالان این حوزه با دولت و حاکمیت. و در نظر دارد تا با شفاف و سالم نگاه داشتن این فضا و نشان دادن منافع مشترک همه بازیگران این اکوسیستم در جهت توسعه آن گام بردارد.

هدف جشنواره وب و موبایل ایران :

هدف جشنواره وب و موبایل ایران توسعه فضای کسب و کارهای آنلاین است. کمک کردن به استارتاپ های نوپا برای بیشتر شناخته شدن، و در کنار آن، کمک به استارتاپ هایی که چند سالی از عمرشان گذشته و نیاز به جلب اعتماد عمومی دارند و در نهایت معرفی و شناخت بیشتر مردم از ابزار های جدید وب و موبایل در راستای کمک به زندگی بهتر، سالم و مدرن.

نظرشما درباره دهمین جشنواره وب وموبایل چیست ؟ آیا اثر شماهم در این جشنواره شرکت کرد ؟ نظرات و پیشنهادات خود را با آی تی من درمیان بگذارید.

منبع مقاله جلال ترابی آی تی من
دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest
28 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
28
0
Would love your thoughts, please comment.x