کارآغازیان ۸ اصفهان این بار به میزبانی چارسوق با طعم انتقال تجربه موفق

2

کارآغازیان ۸ اصفهان به میزبانی فضای کاراشتراکی چارسوق برگزار شد.

در این دورهمی گروه خبری ایران رادار یعنی سعید شجاعی و وحید نیکبخت دو هم بنیانگذار این وبسایت حضور داشتند. همچنین این گروه رسانه ای بزرگ (بیش از ۱۳۰ وبسایت خبری و محتوایی را مدیریت و راهبری می کنند و درباره تجارب خود به حضار توضیح دادند.

اینکه چطور توانسته اند ظرف ۱۵ سال در وب ایران تاثیر گذار باشند و روز به روز به موفقیت هاشون اضافه کنند؛ اینکه چطور هر روز با ۵۰ مدیر سایت تلفنی در تماس است که مدیریت کند و از کارمندانش میگوید و تعهد و همکاری که بین آنهاست و باعث میشود به این فکر کنند که میخواهم یک گروه رسانه ای دیگر هم بزودی با (۲۰۰ سایت) استارت بزنند و محتوای ایران را در دست بگیرند.

کارآغازیان ۸ اصفهان و انتقال تجربه

هادی محمدیان دیگر مهمان ویژه بود؛ صاحب سایت زیبا باکس که چهارسال است یک گروه فروش کادوئی و تزییناتی راه اندازی کرده است؛ گروهی که هسته مرکزی اش در تهران است و مدیرعاملش از دور در اصفهان آنرا مدیریت میکند؛ هادی محمدیان از سهامداران شرکت سایپا و پارس خودرو هم هست و دوست داشت تجارب اش را در اختیار علاقمندان سرمایه گذاری بگذارد.

محمد حسن گرامی و علی کریم پور ، دو هم بنیانگذار چندین فعالیت تجاری هستند؛ در بازار اصفهان مرکز عمده فروشی لوازم آرایشی دارند و سایت سان مِش را مدیریت میکنند؛ علی میگوید کار اصلی ما واردات از چین و بنادر و دبی و ترکیه است؛ توانسته است با وارد کردن یک اسپیکر فوق العاده با قیمت خوب؛ یکی از تامین کنندگان دیجی کالا شود و هر هفته ۱۰۰۰ سفارش اسپیکر از دیجی کالا میگیرد؛ در حوزه لباس کودکانه شخصیتی هم فعالیت دارند این دو جوان دانشجو…

مسعود جعفری صاحب فروشگاه آنلاین سپیدار هم تجاربی دارد و هم درد دلهای کاری و از شرایط سخت رقابت با دیجی کالا در صنعت موبایل و تبلت و لب تاب…
محمد سندی مدیر یک استارتاپ تجارت الکترونیکی است و کار طراحی سایت و سئو و خدمات وب انجام میدهد؛ از تاثیر بک لینک و سئو گفت و از تجارب برگزاری رویدادهای رشد شخصی؛ یک بحث همگانی هم داشتیم و آن نظر تک تک دوستان در مورد فیلترینگ و ضررهایی که کرده اند از این اتفاق در کسب و کارشون؛ دست آخر هم آنتراک دادیم و همه به بحث های دو نفره و سه نفره مشغول شدند و شبکه سازی کردن و گفتگو و سوال و جواب…! .

سایر پوشش خبری های من را میتوانید اینجا ببینید. نظر شما چیست؟

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest

2 نظر
Inline Feedbacks
View all comments