آی تی من متولد شد : من متولد شدم تا اتفاقی جدید در دنیای اینترنت باشم

5

آی تی من متولد شد ! سلامی با طعم و بوی تکنولوژی ! این اولین نوشته من توی وبسایت شخصیمه ! پس تا پایانش رو مطالعه کنید .

از امروز سایت شخصیم به همین آدرس در دسترسه و قراره اتفاقای خوبی تو این وبسایت بیوفته پس هیچ جایی نرید تا چیزیو از دست ندید !

بعد از سالها فعالیت توی وب ، تصمیم گرفتم سایت شخیصمو راه بندازم . شاید بپرسید چرا؟  برای اینکه تجربه هامو با بقیه به اشتراک بگذارم . این همون متفات فکر کردنست !

اکثر اونایی که سایت شخصی راه میندازن ، چند روز یا چند ماه اول خوب فعالیت میکنن ، بعد که بهشون سر میزنی چیزی جز گرد نشسته روی ظاهر و محتوای سایت ، چیز دیگه ای به چشمتون نمیخوره !

آی تی من متولد شد تا اتفاقی جدید باشد

این مطلب رو زمانی می نویسم که آدمای دورو برم با زدن سایت شخصی مخالفن و هرکدوم دلیل های خودشونو دارن و البته دلیل هاییکه شاید از دید آنها درست باشه. اما من تصمیم گرفتم متفاوت باشم و متفاوت فکر کنم. 

افتتاح وب سایت جلال ترابی

اما اینجا قضیه اش فرق میکنه ! هرروز و هرهفته و هرسال مطالب جدیدی براتون مینویسم چون از نوشتن خسته نمیشم ! پس باهام همراه باشین تو این مسیر تا اتفاقای جدیدو باهم رقم بزنیم .

متفاوت فکر کن تا متفاوت باشی …

در این سایت قراره باهم چیزهایی رو بخونیم و مرور کنیم که تجربیات و دانشی است که یادگرفتم و یادمی گیرم. امیدوارم در این مسیر بتوانم چیزهاییکه یاد می گیرم را با شما به اشتراک بگذارم و استفاده کنید.

در دنیاییکه اکثر آدمها سعی می کنند دانش اندک خودشان را از بقیه دریغ کنند ما کمی متفاوت باشیم و با رها کردن چیزهاییکه بلدیم کمک به رشد خودمون و دیگران کنیم.

دسته بندی های سایت رو یکی یکی ببین و از یادداشت های آی تی من میتونی شروع کنی. خوشحال میشم نظرات قشنگتو ، قبل از اینکه شروع کنم باهام از زیر همین پست باهام درمیون بگذاری ! این تازه شروع یک مسیر جدیده … آی تی من متولد شد…

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest

5 نظر
Inline Feedbacks
View all comments