پاتوق ۱۷ اصفهان ، از سردی هوا تا گرمی وجود پاتوقی ها

6 16,285

۱۷ روز از پاتوق ۱۶ اصفهان میگذره و پاتوق ۱۷ اصفهان به همین بهانه در ۱۹ ام آبان ماه ۱۳۸ در خانه جوان اصفهان برگزار شد.

این پاتوق با همکاری انجمن صنفی کسب و کارهای مجازی اصفهان ، مرکز آسیب شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات و خانه جوان برگزار شد. البته ناگفته نماند که استارتاپ های اصفهانی هم حمایت فوق العاده از این دورهمی داشتند.

پاتوق ۱۷ اصفهان ؛ سردی هوا و گرمی صحبت ها

طبق معمول ، برنامه راس ساعت ۳ شروع شد و پاتوقی ها یکی پس از دیگری در دورهمی حضور پیدا کردند. اولین سخنران برنامه ، رامین سنمار دبیر انجمن صنفی کسب و کار های مجازی استان اصغهان بود که آمار جالبی از کسب و کاری مجازی و میزان فعالیت مردم در این فضا ارائه داد. 

پس از ایشان ، نوبت به مهندس سعید حیدری مدیر مجموعه نرم افزاری سی وان رسید. آشنایی با مفاهیم اَجایل در تیم های استارتاپی و مدریت صحیح تیم های استارتاپی برای به نتیجه رسیدن صحبت کردند.

آخرین و پرانرژی ترین سخنران پاتوق، سرکار خانم زهرا هاشمی بودند که درباره بازاریابی عصبی در کسب و کار های اینترنتی صحبت کردند. تقریبا به پایان صحبت ها نزدیک شده بودیم که هوا سرد شده بود و زمان صحبت را کم کردیم و به بخش جالب و جذاب پاتوق یعنی معرفی اکوسیستم رسیدیم.

پاتوق 17 اصفهان

 با اینکه هوا سرد شده بود ، اما شرکت کننده ها همچنان نشسته بودند و گرم صحبت ها و معرفی اکوسیستم شده بودند. یکی تنها اومده بود ، یکی با تیم و یکی هم اصلا تخصصی نداشت و نمیخواست صحبت کند.

آخرین بخش برنامه پاتوق ، شبکه سازی بین افراد بود که آنقدر استقبال از برنامه بالا بود ، تا چشم کار میکرد گروه به گروه شبکه سازی ها انجام می شد ! یعنی به جای اینکه ۲ نفر به ۲ نفر یا ۳ نفر به ۳نفر این کار انجام بشه ، گروه های ۶-۵ نفره با همدیگر در حال صحبت و آشنایی بودند.

از تیم اجرایی برنامه و بچه های برگزاری رویداد ممنونم که همه جوره پای برگزاری ها هستند.

پاتوق 17 اصفهان

در آخر گالری عکس های پاتوق را باهم مرور میکنیم : 

 

در صفحه پوشش خبری درباره سایر دورهمی ها نوشته ام که می توانید مطالعه کنید. نظر شما درباره پاتوق ۱۷ چه بود ؟ آیا شرکت کردید ؟ نظرات و پیشنهادات خودتان را برای بهتر شدن پاتوق زیر همین پست برایم بگذارید.

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest
6 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x