پاتوق ۱ خمینی شهر و حضور خبرنگاران خبرگزاری های مطرح کشور

6 22

پاتوق ۱ خمینی شهر امروز به میزبانی کتابخانه الغدیر و به همت مرکز فنی حرفه ای واحد خواهران خمینی شهر برگزار شد.
در این دورهمی افراد فعال فضای مجازی خمینی شهر حضور داشتند. از اصحاب رسانه های مشهور (خبرگزاری فارس و موج) هم در پاتوق حضور داشتند.

تو این دورهمی سعی کردیم راهکارها و استراتژی های حضور در پیامرسان ها شبکه های اجتماعی داخلی رو بررسی کنیم. بحث ها آنقدر جذاب بود که بیشتر صحبت ها به سمت راهکارهایی عملی برای کسب و کار و افراد برای زمان قطعی اینترنت رفته بود.

قطعی اینترنت آن هم به صورت یهویی، ضربه زیادی را به کسب و کارهای اینترنتی وارد کرد. از کم شدن میزان تراکنش ها گرفته تا افت سئوی سایت ها برکت قطعی اینترنت بود. تا جاییکه در زمان قطعی، برخی از کسب و کارها حاضر به پرداخت ۱۵۰/۰۰۰ تومان برای هر ساعت استفاده بودند و این قضیه بازار دلالی ها و سواستفاده ها را نیز بیش از پیش کرده بود.

نقطه قوت پاتوق در خمینی شهر آشنایی با افرادی بود که در خبرگزاری های مطرح کشوری در حال فعالیت بودند و جای افتخار داشت که شهرستان خمینی شهر در زمینه رسانه پا به پای شهر اصفهان در پیش هستند.

از خانم پیرمرادیان (فنی حرفه ای خمینی شهر واحد خواهران) و خانم ثامری ممنونم که تدارک این دورهمی رو دیدند. در پاتوق ها سعی بر هم افزایی و دانش افزایی هرچه بیشتر داریم. خصوصا راهکارها و راه حل هاییکه کمک بیشتر به رشد کسب وکار های اینترنتی می کند.

عکس های دورهمی پاتوق ۱ خمینی شهر

در صفحه پوشش خبری ، گزارش سایر دورهمی ها، سمینارها، نمایشگاه های مهم آی تی و استارتاپ ها را نوشته ام. به نظر شما پاتوق بعدی در کجا برگزار می شود؟ آیا پاتوق پتانسیل ساختن اکوسیستم شهر های کوچک را دارد؟ نظر شما در این باره چیست؟

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest
6 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x