پاتوق ۱ نجف آباد در دانشگاه سمیه با حضور دانشجویان برگزار شد

10

پاتوق ۱ نجف آباد که ۲۷ ام آذر مهمون دانشگاه سمیه و دانشجو های با اخلاقش بود.

خیلی دوست داشتم این پاتوق رو حضور داشته باشم ولی چه کنم که امتحان نذاشت. از زحمات مهندس صلواتی و خانم دکتر ایمانی رییس دانشگاه سمیه برای برپایی این دورهمی ممنونم.

تیم برگزاری پاتوق، به دنبال انتقال تجربه و افزایش سطح دانش عمومی افراد فعال و البته تازه واردان به اکوسیستم استارتاپی شهر های مختلف است. با برگزاری این پاتوق ها سعی داریم تا شبکه سازی را به نحو درست تری انجام دهیم.

روز اولی که پاتوق برگزار شد، فکر نمی کردیم روزی به این بزرگی بشود و بتواند در شهر های مختلف با تعداد قابل توجه برگزار شود.  خوشحالم که پاتوق روز به روز داره رشد میکنه و شهر به شهر میره جلو. روزی رو میبینم که هر شهر یه پاتوق برا خودش داره و دانش افزایی روز به روز در اکوسیستم استارتاپی کشورمون بیشتر میشه.

پاتوق ۱ نجف آباد و پاتوق شهر های دیگر شروع یک جریان خوب برای اتفاقات بزرگه. این جریان قراره با هم فکری و هم اندیشی اعضای اکوسیستم و افراد علاقه مند پیش بره و به قول معروف رهبری نداشته باشه .

برای شکوفایی اکوسیستم شهرها نیاز است تا افراد فعال به همراه شرکت ها و موسساتی که زیرساخت های مختلف برای ارائه به کسب و کارها دارند با هم همکاری کنند.

در صفحه پوشش خبری به فعالیت های بیشتر پاتوق و گزارش خبری های بیشتر پرداخته ام که می توانید آنها را مطالعه کنید. نظر شما درباره برگزاری چنین دورهمی های چیست؟ اگر ایده ای برای بهتر شدن پاتوق دارید، با من از طریق صفحه تماس با من در میان بگذارید.

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest

10 نظر
Inline Feedbacks
View all comments