پاتوق ۱ قم با همکاری پلتفرم کسب و کارهای خانگی باسلام برگزار شد

8 224

پاتوق ۱ قم دیروز با همکاری پلتفرم اینترنتی باسلام و حضور افراد فعال اکوسیستم قم برگزار شد. سلام باسلام !

چند هفته ای از هماهنگی بین من و عرشیا (از بچه های خوب باسلام) برای برگزاری اولین دورهمی پاتوق قم می گذره. عرشیا با وجود سن کمش نه تنها توی قم بلکه تو اکوسیستم شهر های دیگه هم فعال هست.

وقتی باهاش برای باسلام صحبت کردم ، بدون هیچ معطلی قبول کرد و هماهنگی های بعدی رو انجام داد. دیروز حدودای ساعت ۲ بعد از ظهر بود که با سعید به دفتر باسلام رسیدیم. همه چیز همانطور که خواسته شده بود، آماده و مهیا بود. استقبال گرم تیم باسلام از پاتوق باعث دلگرمی من شده بود.

حدود ۱ ساعت تا شروع دورهمی وقت داشتیم و در همین حین هماهنگی های نهایی رو با بچه های باسلام و سعید انجام دادم و راس ساعت ۳ بچه هاییکه ثبت نام کرده بودند اومدند.

از نبودن عرشیا تا برگزاری خوب پاتوق ۱ قم

برنامه با کمی تاخیر شروع شد و برنامه رو با قرآن و سرود ملی آغاز کردیم. من با خوش آمد گویی به افراد از اولین سخنران برنامه یعنی حسن محسنی دعوت کردم تا ارائه خودش رو شروع کنه. طبق هماهنگی ها قرار بود احمد کاظمی بیاد که به خاطر مشغله کاری، حسن به جای اون اومده بود.

حسن درباره تولید محتوای خلاق، جذاب و کاربردی صحبت کرد. او نکته هایی را درباره جذابیت و کاربردی بودن محتوا گفت که برای کسب و کار های اینترنتی به درد بخور بود.

سخنران دوم برنامه ، مهدی مجید زاده کارشناس ارشد سئوی باسلام بود. او درباره تاثیرات مثبت سئو بر کسب و کار های اینترنتی و فاکتور های تاثیرگذار در سئو صحبت کرد که در نوع خودش جذاب بود.

بعد از مهدی ، نوبت به خانم فاطمه عبدالکریمی رسید که مدیر محصول باسلام بود. او درباره تاثیر پروداکت بر رشد یک بیزینس صحبت کرد و تجربه های تلخ و شیرین باسلام در چندین سال اخیر در زمینه پروداکت و پروداکت منیجر رو با بقیه به اشتراک گذاشت.

پس از ارائه ها نوبت به معرفی اکوسیستم رسید. سعید با توضیحاتی درباره پاتوق و تاریخچه اون یکی یکی از حضار خواست تا خودشون رو معرفی کنند و درباره تخصص و مهارت هاشون بگن.

در آخر به زمان شبکه سازی میان افراد رسیدیم و برنامه راس ساعت ۵ تموم شد.از عرشیای عزیز و مجموعه خوب و خلاق باسلام خیلی ممنونم که ما رو در برگزاری هرچه بهتر پاتوق کمک کردند و اون جوری که باید برگزار شد.

درباره باسلام ، بازار کسب‌ وکارهای خانگی و محلی

لوگو باسلام

باسلام، پلتفرم خرید از تولیدکننده‌ ایرانی است. تولیدکنندگان می‌توانند در باسلام غرفه رایگان بسازند و محصولات خود را به خریداران عرضه کنند. در این بازار آنلاین می‌توان محصولات خوراکی خانگی، صنایع دستی و بسیاری دیگر از تولیدات ایرانی را پیدا و خریداری کرد.

 

در صفحه پوشش خبری می توانید گزارش سایر دورهمی های پاتوق را مطالعه کنید. نظر شما درباره دورهمی پاتوق چیست؟ چه فاکتورهایی می تواند به رشد و بهتر شدن آن کمک کند؟ منتظر نظرات شما هستم.

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest
8 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x