پاتوق ۱ شاهین شهر با همکاری آموزشگاه رسا برگزار شد

4 102

پاتوق ۱ شاهین شهر بعد از دو هفته قطعی اینترنت، امروز بالاخره  در آموزشگاه رسا برگزار شد.

در این پاتوق یکی از مهمان عزیزمون که کسب و کار با سابقه اینترنتی دارند، آقای مرتضی صدر مدیر فروشگاه اینترنتی جی شاپ اصفهان بودند. باتوجه به حصور اهل فن، بحث های تخصصی و حرفه ای تر شد.

شروع طوفان فکری باعث شد تا به جذابیت برنامه افزوده بشه طوری که حتی متوجه گذر زمان هم نشدیم و ۱ ساعت اضافه تر از تایم اصلی برنامه به گفتگو پرداختیم. اما موضوع طوفان فکری درباره راه اندازی فروشگاه اینترنتی در سطح یک محله، شهر ، استان یا کشور بود. به نظر شما فروشگاه اینترنتی در چه سطحی جوابگوست؟

دیجی کالا، بامیلو، شیکسون، دیجی استایل، کمدا و… از جمله فروشگاه های اینترنتی معروف و مشهور ایرانی هستند که به صورت ملی و کشوری درحال فعالیت هستند. برخلاف تصور ما که فکر می کنیم فروشگاه هرچه مقیاس بزرگتری را پوشش دهد بیشتر موفق تر است، باید بدانید که فروشگاه اینترنتی هرچه محلی تر باشد بیشتر از پیش جواب میدهد. 

فروشگاه اینترنتی محلی به دلیل اینکه می تواند به خوبی منطقه خودش را پوشش دهد و از طرفی به دلیل داشتن مشتریان وفادار و آشنا به آن برند بهتر می تواند فروش کند. حال به این فکر کنید که این گونه فروشگاه ها چقدر در کشور توانسته جوابگوی نیاز مردم باشد؟ با بررسی های گوناگون می توان فهمید که تعداد فروشگاه هاییکه به صورت استانی و کشوری کار میکنند به مراتب بیشتر از محلی است.

عکس های دورهمی پاتوق ۱ شاهین شهر

در صفحه پوشش خبری ، گزارش سایر دورهمی و سمینار ها را نوشته ام. نظر شما درباره دورهمی پاتوق چیست؟ آیا پاتوق می تواند به کمک استارتاپ ها، فضای اکوسیستم شهرهای کوچک را شکل دهد؟ به نظر شما پاتوق بعدی کجا برگزار بشود؟ منتظر نظرات شما هستم.

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest
4 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x