پاتوق ۱ شهرضا با همکاری دانشگاه پیام نور شهرضا برگزار شد

6

۱۶ آذر همزمان با روز دانشجو ، پاتوق ۱ شهرضا در دانشگاه پیام نور شهرضا برگزار شد .

در این دورهمی درباره قطعی اینترنت و اتفاقاتی که این دو هفته افتاد گفتم. و به معرفی پیامرسان و شبکه های اجتماعی داخلی و پتانسیل خوب اونها برای رشد صحبت کردم.

امیرحسین علیشاهیان ، از تجربیات خودش در راه اندازی کسب و کار و استارتاپ گفت. و حسن محسنی درباره دغدغه و مشکلات کسب و کار های سرویس دهنده گفت.

در جمع یک نفر پرسید که چطوری و چجوری برای استارتاپ زدن شروع کنیم؟

قبل از اینکه به فکر راه اندازی استارتاپ بیافتید، اولین کار مطالعه است. میزان مطالعه شما هرچقدر بیشتر باشد درصد خطای شما برای راه اندازی استارتاپ کمتر و کمتر می شود. مقدار مطالعه بستگی به میزان کار شما و پشتکاری که دارید است. به نظر من حدودا ۶ ماه مطالعه تحقیقاتی و درست می تواند تاثیرات شگرفی بگذارد.

در کشور های دیگر، ۶ ماه مطالعه دارند و ۱ ماه پیاده سازی دارند و در ایران این مورد برعکس اتفاق می افتد. معتقدم استارتاپ هرچقدر بتواند با دانش و تحقیقات جلوتر برود موفقیت آن بیشتر است. یکی از مشکلات دیگر استارتاپ های ایرانی عدم دانش لازم در زمینه کسب و کارهای نوپاست.

در آکادمی آی تی من آموزش استارتاپ گذاشته ام که به به مرور تکمیل تر می شود. این آموزش ها به شما کمک می کند تا دید تان نسبت به دنیای پرفراز و نشیب نوپاها عوض شده و به درستی تصمیم گیری کنید.

عکس های دورهمی پاتوق ۱ شهرضا

 

در آخر از دوست خوبم مهدی برمکی عزیز که زحمت هماهنگی ها رو کشید خیلی خیلی ممنونم. صفحه پوشش خبری ، گزارش سایر رویداد ها را قرار داده ام که می توانید مطالعه کنید. نظر شما درباره دورهمی پاتوق چیست؟ منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما درباره دورهمی پاتوق هستم. نظرات شما کمک به بهتر برگزار کردن آن می کند.

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest

6 نظر
Inline Feedbacks
View all comments