جلال ترابی
رشد کسب و کار با سئو
اینجا چی میخونی؟

آموزش توسعه فردی

آموزش توسعه فردی به ما کمک میکنه تا موفقیت ها رو توی زندگیمون بیش از قبل کنیم. تا حالا به این فکر کردین که داستان موفقیت چیست؟ آیا موفقیت داستان داره؟ تعریف موفقیت چیست؟ موفقیت در زندگی چگونه ممکنه؟ شاید در دنیای مادی امروزه ما شادی حاصل از عنوان ها، یه خونه لوکس، ماشین جدید و … معنای حس خوشبختی و موفقیت باشن.

اما آیا این چیزها خوشبختی هستن؟ این چیزها ذاتاً بد نیستن اما پایدار و ماندگار هم نیستن. کم کم ذوق و شادی شما نسبت به این چیزها کم رنگ تر میشه. ماشین های جدیدتر، خانه های لوکس تر میان که شما رو دوباره در حسرت میذارن. اکثر افراد برای موفقیت تلاش میکنن اما آنچه آرزو دارن رو پیدا نمیکنن. دلیلش چیه؟ آیا موفقیت فرمول داره؟ فرمول موفقیت چیه؟ آیا هدف آنها مشخص بوده؟ چه چیزی میتونه مسیر موفقیت رو ناکام بذاره؟ شاید گفت موفقیت یعنی موفق شدن و رشد در تمام امور مثل : موفقیت در سلامتی، موفقیت در معنويت، موفقیت در ثروت، موفقیت در آرامش، موفقیت در عشق، موفقیت در تحصیل، موفقیت در زندگی، تیم، خدمت به ديگران و حتی موفقیت در ارتباط با دیگران این ها یه جور موفقیت تمام عیار به حساب میان.

جواب هر کس در مورد این سوال باورها و برداشت های درونی خودش هست. شاید باورتون نشه اما موفقیت برای شما یعنی حس درونی شما نسبت به باورها و انتظاراتتون و این رو هیچ کس به غیر از خود شما نمیتونه درک کنه. حتی دیگران هم نمیتونن به شما بگن خوشبخت یا موفق هستین در حالی که خودتون اصن باور ندارین! برعکس هم صدق میکنه. مهم ترین ویژگی موفقیت داشتن هدف هست. بعد از اون داشتن راه های درست و مناسب برای رسیدن به هدف. هر فردی سکان دار زندگی خودش رو به دست داره و زمانی این سکان شما رو در دریای پر تلاطم مشکلات به ساحل موفقیت میرسونه که اول خوب فکر کنین، دوم هدف گذاری کنین و سوم روش های درست رو شناسایی کنین.

در این قسمت از مدرسه توسعه فردی، با آموزش توسعه فردی کنار شما هستم تا این مسیر رو باهم راحت تر کنیم.