مدرسه تابستانی پویتک ۹۸ و اختتامیه آن در کتابخانه مرکزی اصفهان

12 28,036

دیروز اختتامیه مدرسه تابستانی پویتک ۹۸ در کتابخانه مرکزی اصفهان بود که من به دعوت امیر اونجا رفته بودم و رویداد خوبی بود.
رقابت از بین ۱۵ تیم با فیلتر های مداوم و مرور زمان، به ۶ تیم نهایی رسیده بودند.

تیم امیر ایده شون درباره شبکه اجتماعی نقد و بررسی بود که اگر به درستی پیاده سازی بشه، به نظرم میتونه ایده بسیار جالب و خوبی باشه. یه خسته نباشید جانانه به بچه های تیم GETOP (شبکه اجتماعی نقد و بررسی) که با جون و دل تلاششونو کردن اما جزو سه تیم برنده نشدن.

مهم اول تا سوم شدن نیست، مهم اینه که برای هدفتون تلاش کردید و با همه قدرت در صحنه ظاهر شدید. امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشین.

اختتامیه سومین دوره مدرسه کسب و کار پویتک در سالن همایش کتابخانه مرکزی اصفهان با بخش سخنرانی‌ها آغاز شد.

چه خبر از مدرسه تابستانی پویتک ۹۸

 احسان هم‌بنیان‌گذار پویتک، به معرفی شتابدهنده و فضای کار اشتراکی پویتک پرداخت و در گزارش خود درباره فعالیت‌های پویتک، تعداد درخواست‌های شتابدهی واصله به پویتک را ۱۲۰ عدد عنوان کرد.

علی، دیگر هم‌بنیان‌گذار پویتک به ارائه گزارش و توضیح چگونگی برگزاری سومین مدرسه کسب و کار پویتک پرداخت و روند بررسی و گزینش ۴۰ نفر شرکت کننده از ۱۴۰ نفر متقاضی و ادامه رویداد از جمله نحوه برگزاری کارگاه‌ها و محتواهای آموزشی و منتورشیپ رویداد را توضیح داد.

در ادامه محمدرضا بحرینیان، مدیر عامل شرکت آوان و عضو هیات مدیره شبکه پژوهش و نوآوری استان اصفهان، بر اساس تجربیات داخلی و خارجی خود، به ارائه ۵ نکته در مورد حرفه ای بودن پرداخت.

چهارمین سخنران اختتامیه مدرسه کسب و کار پویتک، دکتر کوروش خسروی، عضو شورای شهر و رییس مرکز پژوهش‎های شورای شهر اصفهان، نگاه خود را در باره‌ ضرورت کسب تجربه‎های ارزشمند حرفه‎ای پیش از راه اندازی کسب و کار مستقل بیان نمود.

گزارش فعالیت مدرسه کسب و کار

شش تیم از چهارده تیم آموزشی شکل یافته در طول دوره، به روز نهایی رویداد قدم گذاشتند و با یکدیگر به رقابت پرداختند؛ تیم‎های «تیمچه، گتاپ، تورجور، پرو اس ام، خیرانه و ویان» به ارائه پرداختند و هیات داوری متشکل از آقایان احمد ورد، محمد کرمانی و محمدرضا بحرینیان نظرات خود را بیان داشتند.

شاخص‎های مدل کسب و کار، کمینه محصول پذیرفتنی (mvp)، طراحی محصول و ارائه، مواردی بود که در فرآیند داوری مد نظر قرار گرفته شد.

مراسم اختتامیه سومین مدرسه، با تقدیر از مربیان، حامیان، داوران، سخنرانان، تیم برگزاری رویداد و تیم‎های برتر به پایان رسید. بر اساس رای هیات داوران، دو تیم تورجور و ویان به صورت مشترک به عنوان تیم سوم، خیرانه به عنوان تیم دوم و تیمچه به عنوان تیم نخست معرفی شدند.

در این رویداد جوایز نقدی و غیر نقدی برای تیم نخست مبلغ ۱۶ میلیون تومان، تیم دوم مبلغ ۸ میلیون تومان و تیم های سوم هرکدام مبلغ ۴ میلیون تومان بود.

برای همه تیم های استارتاپی ایران عزیز که به دنبال حل یک مشکل (Problem) و ارائه یه راه حل درست و درآمد زا (Soloution) آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.

در صفحه پوشش خبری درباره سایر فعالیت هایم بیشر نوشته ام. نظر شما درباره مدرسه های کسب و کار چیست؟

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest
12 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x