اینجا چی میخونی؟

آموزش بازاریابی و فروش

آموزش بازاریابی و فروش (مارکتینگ) به کسب و کار شما کمک میکنه تا رونق بهتری پیدا کنه. دنیای بیزینس های امروز به سمت دیجیتالی شدن رفته و هرچی کارها از طریق گوش و گجت های هوشمند به راحتی انجام میشه، در عوض کار رو برای کسب و کارها برای پیدا کردن مشتری سخت تر کرده. برای اینکه بتونین یه مشتری جدید توی این موقعیت پیدا کنین باید تکنیک هایی رو بلد باشین که سایر رقباتون بلد نیستن یا از اونها سرسری رد میشن.

نقل ها متفاوته، برخی از دیدگاه ها میگن که فروش زیر مجموعه بازاریابی به حساب میاد اما برخی میگن این دو مقوله کاملا جدا از هم هستن. اگه صاحب یه کسب و کار کوچیک باشین؛ احتمالاً فرق چندانی بین بخش بازاریابی و فروش قائل نیستین، چون نیروی کافی برای تمرکز جداگانه روی این دو بخش رو ندارین. به علاوه، فکر نمیکنین که این دو تفاوت چندانی با هم داشته باشن. پس بهتره که به جای اینکه بازاریابی و فروش رو ادغام کنین، دو بخش جداگانه برای آنها در نظر بگیرین و کاری کنین که این دو بخش به خوبی یکدیگر رو پشتیبانی کنن.

در مدرسه توسعه فردی و بخش آموزش بازاریابی و فروش (مارکتینگ) قصد دارم تا شما رو با آموزش ها، نکات و ترفندهای مهم این دو حوزه بیش از قبل آشنا کنم و کمک کنم تا بیزینس خودتون رو بهتر از قبل توسعه بدید. (دلیل اینکه این دو بخش رو باهم یکی کردم اینه که خیلی از آموزش های مرتبط رو کنار هم داشته باشین و نیازی به سر زدن به بخش دیگه نداشته باشین)