آخرین مطالب توسعه فردی

مدرسه توسعه فردی ؛ جایی برای یادگیری مهارت ها و آموزش توسعه فردی ، آموزش استارتاپ ، آموزش کسب و کار ، آموزش بازاریابی و فروش هست. اینجا یاد میگیری تا مهارت های خودتو ارتقا بدی.

در واقع توسعه فردی شامل بخش‌ های زیادی میشه که از جمله میتونم به افزایش شناخت از خود، بهبود مهارت‌ ها و یادگیری‌ های جدید، شناخت استعدادها و نقاط قوت، پیشرفت در زمینه شغلی، شناخت توانایی‌ های بالقوه، بهبود سبک زندگی و بالاتر بردن کیفیت زندگی، بهبود مدیریت زمان، ارتقای سلامتی، بالا بردن وضعیت ثروت و جایگاه اجتماعی، رسیدن به آرزوها و خواست‌ های قلبی، بهتر شدن روابط اجتماعی و بالابردن هوش هیجانی، رشد و توسعه هویت معنوی اشاره کنم.

محبوب ترین ها

درباره توسعه فردی

توسعه فردی در روزگار ما از حکمت‌ های کهن مثل یوگا، مراقبه و هم از دانش روز جهان در زمینه روانشناسی و مدیریت استفاده می‌کنه تا دریابد چگونه انسان‌ ها با همه استرس‌ ها و آشفتگی‌ های زندگی معاصر میتونن برای خود زندگی بهتری خلق کنن.

مهم‌ترین بخش توسعه فردی رسیدن به شناخت از خود و در مرحله بعد شناخت استعدادها و توانایی و شکوفا کردن آن‌ ها و رسیدن به بهترین ورژن از خودمون هست.

توسعه فردی، چیزی نیست که دوره خاصی از زندگی رو شامل بشه، بلکه توسعه فردی مهارتیه که در سراسر زندگی افراد کاربرد داره و به بهبود کیفیت زندگی فرد کمک می‌کنه.

توسعه فردی علاوه بر اینکه یه روش برای بهبود زندگی افراده، به عنوان یه صنعت رو به رشد هم در جهان حضور داره و بخش‌ های مختلفی رو به خود اختصاص داده.

آموزش توسعه فردی

آموزش استارتاپ

درباره استارتاپ

ترویج مفهوم استارتاپ خیلی قدیمی نیست و شاید تنها یک یا دو دهه از استفاده از این لفظ در ایران و سایر نقاط جهان می‌گذره، اما متاسفانه به دلیل جذابیت یا به هر حال رقابت‌ های ناسالم، شاهد استفاده پرتکرار از این عنوان برای مشاغل مختلف هستیم. استفاده از این عنوان برای کسب‌ و کار های مختلف هیچ اعتباری به اونا نبخشیده و این تلاش و کوشش اعضای تیمه که یه استارتاپ رو موفق میکنه.

وب‌ سایت‌ ها و منابع اینترنتی مختلفی به تعریف مفهوم استارتاپ و اصول و مبانی مربوط به آن پرداخته ان، و تنها با یه جستجوی اینترنتی ساده در برخی از این سایت‌ ها میشه به تعاریف گوناگون ازش دست یافت.

به طور کلی، استارتاپ به پروژه‌ هایی گفته میشه که یه ایده خام، به کمک تلاش و کوشش یه تیم به تولید یه محصول یا سرویس می‌انجامه و بازار فروش ایجاد میشه.

درباره کسب و کار

تعاریف مختلفی از کسب و کار وجود داره؛ خرید و فروش­ های متعدد رو کسب و کار می ­نامند، مدیریت­ های تجاری رو کسب و کار میگن، هر کار و فعالیتی که سبب بشه به بازار خدماتی رو ارائه دهیم و اونو بفروشیم کسب و کار نامیده میشه.

اما اگه از منظر درستی به موضوع تعریف کسب و کار نگاه بشه باید بگم که کسب و کار یه سیستم به حساب میاد.

سیستم به مجموعه­ ای از عناصر گفته میشه که در کنار هم فعالیت می­ کنن، عناصری که با یکدیگر ارتباط دارن و از همه مهم تر فعالیت اونا همدیگر رو تکمیل می ­کنه. این عناصر در کنار هم یه کل متحد و واحد رو تشکیل میده که دنبال یه هدف مشترک هستن.

کسب و کار های امروزی پیچیدگی خاصی رو دارن، باید دید متفاوتی نسبت به بازار خودشون داشته باشن.

آموزش کسب و کار