تبلیغات SETAPP ؛ وقتی میگن بچه ها رو واسه بازی دست باباها نسپارین یعنی این!

0 12,585

تبلیغات SETAPP بسیار خلاقانه هست و درباره استفاده از اپلیکیشن هاییست که به شما اجازه میده تا به کارهای دیگه تون برسین … تو این نقد و بررسی تبلیغات از رشد کسب و کار با من همراه باشین.
وقتی میگن بچه ها رو واسه بازی دست باباها نسپارین یعنی این تبلیغ که میبینین!  تبلیغی که مخاطب رو تا انتها جذب میکنه و به معرفی مجموعه اپلیکیشن های SETAPP میپردازه که با بیش از ۱۹۰ نرم افزار میتونین کارهای ناتمام خودتونو به سرانجام برسونین :

تبلیغات SETAPP

 

 

این تبلیغ کوتاه سعی کرده تا از یه موضوع خیلی ساده و جالب سوء استفاده بکنه ! و به نحوی ازش به نفع خودش استفاده کنه. اگه دقت کرده باشین و توی شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و توییتر فعال باشین، با چنین پست هایی رو به رو شدین که همیشه بچه های کوچیک تو بازی کردن با باباهاشون پیروز شدن! چطوری؟

مثلا بابا قرار بوده توپ بازی کنه یا حتی بچه رو بخوابونه ولی بچه بابا رو خوابونده! این مثال خیلی واضحی بود که به ذهنم میرسید و خودم از نزدیک دیدم!. حالا اینکه SETAPP با این هوشمندی اومده و این موضوع رو ربط داده به نرسیدن آدمها تو عصر تکنولوژی برای انجام کارهاشون خیلی خلاقانه به نظر میرسه.

چراکه خیلی از ماها با توجه به اینکه تکنولوژی اومده تا زندگیمون رو راحت تر کنه، در برخی مواقع این برعکس شده و زندگی ما رو سخت تر و پیچیده تر کرده. به جای اینکه بخواد بهمون انگیزه بیشتر برای جلو رفتن بده، بیشتر تنبل شدیم یا از کارهای عادی خودمون باز موندیم! و هرروز نیاز به رفرش یا برنامه ریزی داریم تا برسیم…

پ.ن : سعی کنین توی تبلیغات کسب و کارتون چیزهای ربط دار رو به موضوع بیزینس تون ربط بدین، مثل SETAPP که خیلی هوشمندانه عمل کرده. گاها پیش اومده که خیلی از کسب و کارها اصن تبلیغشون به موضوع بیزینس شون نخورده و این مسئله بازم باعث شده تا مخاطب ازش خوشش بیاد. (مسئله ی مهم خلاقیته! جدی بگیرینش)

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x