دوره سولو لرن ؛ شرکت در دوره دیجیتالی و مجازی سولو لرن

10 32,297

دوره سولو لرن یک سیستم آموزش آنلاین زبان های برنامه نویسی است که با شرکت در دوره های آن می توان علاوه بر یادگیری، مدرک این سیستم را پس از گذراندن آزمون های آن دریافت کرد.

این مدرک معتبر بوده و درکالج های جهانی قابل ارائه است.

مدرک پی اچ پی : 

مدرک اچ تی ام ال : 

درباره سولو لرن

شاید این سوال برای برخی از شما که علاقه بسیاری به کد نویسی دارید پیش آمده باشد که برای شروع باید از چه نقطه ای آغاز کرد؟! پس برای رسیدن به پاسختان ابتدا زبان مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

سولو لرن یک سیستم هوشمند برای یادگیری ساده و رایگان کدنویسی می باشد. مجموعه عظیم آموزش های موجود در این نرم افزار کمک می کند، کد نویسی را از سطح مبتدی تا حرفه ای فرا بگیرید و یا اینکه توانایی های خود را در زمینه های گوناگون تقویت کنید.

بر خلاف بسیاری از برنامه های مشابه که تنها از تعداد خاصی زبان برنامه نویسی پشتیبانی می کنند این سیستم از ۱۱ زبان گوناگون حمایت می کند و دروس را به صورت مستمر به روز می نماید.

هزاران مبحث مختلف در مورد برنامه نویسی در دل این سیستم موجود می باشد که امکان استفاده از آن ها به صورت رایگان مهیاست! علاوه بر این اگر مطمئن هستید که دانش و توانایی های شما می تواند به دیگر کاربران کمک کند.

آموزش های اختصاصی خود را ایجاد کنید و در یک محیط تعاملی آن ها را با دیگر دنبال کننده آموزش ها به اشتراک بگذارید. کد های مد نظرتان را در محیط ساده اندروید بنویسید و آن ها را تنها با یک اشاره اجرا کنید تا از صحیح بودن آن ها اطلاع مطمئن شوید.

در پایان نیز باید عنوان کنم که تمامی آموزش ها متناسب با سطح توانایی و خواسته هایتان به نمایش در می آید که در دیگر سیستم های مشابه دیده نمی شود.

سایر پوشش خبری ها را میتوانید ببینید. تاحالا در دوره سولو لرن شرکت کردید؟

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest
10 نظر
Inline Feedbacks
View all comments
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x