قانون رابین شارما چیست؟ یه قانون برای برنامه‌ ریزی روز صدم!

0

قانون رابین شارما چیست؟ تا حالا برای موفقیت سه ماهه آماده شدین؟! آیا واقعا میشه؟ تو این آموزش توسعه فردی از رشد کسب و کار میخوام این موضوع رو براتون باز کنم.

صد روز دیگه، چه کاری میخواید انجام بدید؟

دنبال چه تغییری هستین که رخ بده؟ با توسل به چه مهارت‌ هایی؟ در جمع چه کسانی؟

باید برای اتفاق روز صدم، روز ۹۹ ام، روزی متفاوتی از امروزت بشه.

همچنین روز ۹۸ ام…

در واقع فردا هم همینطور!

اگه روی این تمرکز کنیم که «قدم بعدی چی میتونه باشه؟»، شاید هرگز به کاری که ما رو به روز صدم قراره برسونه، حتی نزدیک هم نشیم…

قانون رابین شارما

رابین شارما یکی از شاخص ترین، موفق ترین و مشهور ترین نویسندگان حوزه رهبری، مدیریت زندگی شخصی و انگیزشیست که تا حالا چیزی حدود ۱۲ کتاب در همین حوزه ها منتشر کرده که جزو برترین و شناخته شده ترین کتب این حوزه هست. او همچنین بنیان گذار و مدیر عامل موسسه آموزشی هست که رسالتش آموزش رهبری و مدیریت کسب و کاره و شارما لیدرشیپ اینترنشنال نام داره.

قانون ۱ – ۹۰ – ۹۰ رابین شارما میگه :

برای ۹۰ روز پیاپی، ۹۰ دقیقه اول روزتون را روی مهم ترین هدقی که دارین متمرکز کنین

این قانون رو چطوری اجرا کنیم؟ فرض کنین قراره به مدت ۹۰ روز هرروز ۱ پست روی سایت یا وبلاگ خودتون منتشر کنین. پس وقتی که صبح ها بلند میشین، بعد از خوردن صبحونه بلافاصله میشینین و به مدت ۹۰ دقیقه تمرکزی روی کاری که باید انجام بدین تمرکز میکنین.

تو این مدت نباید از اون وقت برای کارهای اضافی مثل گشتن در شبکه های اجتماعی، صحبت کردن، کار کردن با موبایل یا هرکاری که باعث میشه حواس شما پرت بشه برید. تاثیر این کار بعد از ۹۰ روز به صورت شگرفی توی کار شما تاثیر میذاره!


تا حالا قانون رابین شارما رو توی کارت پیاده کردی؟ نظرت رو برام کامنت کن.

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest

0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments