ترند امروز جهان چی هست که غیرقابل دفاع کردن هست!

0

ترند امروز جهان چی هست؟ تا حالا بهش فکر کردی؟ تو این یادداشت از رشد کسب و کار باهام همراه باش.

شما میتونین شهری رو در زیر سطح آب بنا کنین که تا مدتی دوام بیاره. ولی دیر یا زود، آب بر شما غلبه خواهد کرد. ترندها (trends) تعیین نمیکنن که آیا ما، فردا قادر به انجام کاری خواهیم بود یا نه. ولی دیدن و سپس فهمیدن ترندها به ما اجازه میده، به جای جنگیدن با شرایط، به سرعت در کارمون پیشرفت کنیم.

جمعیت، تکنولوژی و علم را در نظر بگیرید. این سه، قطعاً در حال حرکت هستن. حتی اگه مورد غفلت واقع بشن، باز هم خودشون رو در جایی به پروژه‌ی ما میرسونن و جلوی پیشرفت اونو میگیرن. ما میتونیم واقعیت‌ های جهان اطراف‌ مون رو با علاقه یا حتی با ترشرویی انکار کنیم. ولی ترندها همچنان به وجود میان و میرن!

ترند امروز جهان

فرقی نمیکنه که اینستاگرام رو باز کنی یا هر شبکه اجتماعی دیگه، مهم اینه که هرروز یه ترند وجود داره. [ترند به زبون ساده، موضوعی هست که در یه زمان کوتاه مورد توجه بسیاری از افراد در شبکه های اجتماعی و اینترنت میگیره و بعد از یه مدت خاموش میشه و از بین میره]

وقتی صحبت از زندگی کردن میشه، ترندها فقط تشویش به وجود میارن (چه مثبت و چه منفی)… وقتی صحبت از کسب و کار میشه، ترندها میتونن کسب و کار رو به حاشیه بکشونن… یه روز قیمت بیت کوین میاد پایین یه روز قیمت دوج کوین اوج میگیره، یه روز بورس میکشه پایین و یه روز طلا و دلار و مسکن میره بالا و سرسام آور میشه!

این وسط کسایی هستن که قربانی ترند میشن؛ کساییکه پولی رو ذخیره کردن و الان میخوان بیشترش کنن، دنبال ترند میرن (بورس، طلا، دلار، ملک، ارز دیجیتال و هزاران چیز دیگه) و بدون هیچ دانشی شروع میکنن به فعالیت کردن… بعد از مدتی، وقتی بازار دچار مشکل میشه حس شکست میکنن و سریع میخوان خارج بشن! اینها قربانیان ترند هستن.

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest

0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments