تصاویر دلنشین از حیوانات کوچک ؛ کمی دور از تکنولوژی و فضای بیزینس باشیم…

0

تصاویر دلنشین از حیوانات کوچک رو تاحالا بهش دقت کردین؟ بیاین کمی از فضای تکنولوژی و کسب و کار دور بشیم و بریم به دل طبیعت … تو این یادداشت باهام همراه باش.

دنیای حیوانات کوچک، دنیای عجیبی هست که کمتر بهش توجه میشه؛ جولیان رد عکاس اتریشی ۲۹ ساله و برنده‌ی جایزه‌ی حیات‌ وحش هست. او زیباترین تصاویر رو از سنجاب‌ ها، خرگوش‌ ها، موش‌ های جنگلی، همستر‌ها و سایر حیوانات کوچک در زیستگاه طبیعی خودشون ثبت میکنه. کارهای جولیان در اینستاگرام با استقبال زیادی رو‌ به‌ رو شده؛ تا‌جاییکه او درحال‌ حاضر بیش از ۱۰۰هزار دنبال‌ کننده داره.

از‌ دست‌ دادن لحظات جادویی برای ثبت طبیعت، به‌ ویژه در دنیای کوچک حیوانات ریزجثه بسیار آسون هست. به‌ همین‌ دلیل، عکاسان حیات‌ وحش مثل جولیان رد وظیفشون رو ثبت عکس‌ های خارق‌ العاده از این حیوانات کوچک در طبیعت میدونن.

عکس‌ های جولیان در عین مهارت و صبر و دقت نشان‌ دهنده‌ی لحظات نادر و منحصر‌ به‌ فرد این موجودات شایان ستایش در طبیعت هست. این تصاویر زیبا از جزئیات خوبی برخوردار هستن که باعث جالب‌ تر شدن آنها و افزایش مخاطبان و علاقه‌ مندان به این نوع از عکاسی شده.

صبر و حوصله در ثبت لحظه ها …

عکاسی از حیات‌ وحش به صبر و حوصله زیادی نیاز داره و جولیان هم به‌ عنوان عکاس خبره‌ی حیات‌ وحش از این قاعده مستثنی نیست؛ زیرا برای ثبت این تصاویر منحصر به‌ فرد، مجبوره ساعت‌ های زیادی بدون تحرک در طبیعت منتظر بشینه!

ما انسان‌ ها در دنیای خودمون زندگی میکنیم، دنیایی پرجنب‌ و‌ جوش و پر از حواس‌ پرتی و دور از حیات‌ وحش حیوانات؛ به همین خاطر اغلب فراموش میکنیم که این سیاره‌ی زیبا به حیوانات هم تعلق داره. عکاسانی مثل جولیان رد به ما یادآوری میکنن که انسان تنها گونه‌ی زنده در زمین نیست.

خیلی خوبه که هر چند وقت یه بار از کسب و کار و اتفاقاتی که دور و برمون میوفته فاصله بگیریم و به چیزای زیبای دنیای اطرافمون هم نگاهی بکنیم :

تصاویر دلنشین از حیوانات کوچک

تصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچکتصاویر دلنشین از حیوانات کوچک

تصاویر دلنشین از حیوانات کوچک
کدومشون قشنگ تره؟ نظرت رو برام کامنت کن.

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest

0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments