نوروز ۱۳۹۸ مبارک – با آرزوی بهترین ها برای شما در سال جدید شمسی

سال نو مبارک

12

نوروز ۱۳۹۸ مبارک . یکسال دیگر هم گذشت…. با کلی اتفاقات خوب و بدکه همگی به دفترچه خاطرات مان پیوست… و سالی جدید با هدف و برنامه های جدید در پیش روست…

باز عالم و آدم و پوسیده گان خزان و زمستان خندان و شتابان
به استقبال بهار می روند تا اندوه زمستان را به فراموشی سپارند
و کابوس غم را در زیر خاک مدفون سازند و آنگه سر مست و با وجد و نشاط
و با رقص و پایکوبی با ترنم این سرود طرب انگیز نو روز و جشن شکوفه ها را برگذار می نمایند

نوروز ۱۳۹۸ مبارک اما امسال چه کاره ای؟

سالی که گذشت برایت چطور بود؟ چقدر مفید استفاده کردی؟ کسب وکارت درچه وضعیه؟ 

یک سال گذشت… اما یک سالی که روز به روزش ما را به زمان پیری از کارافتادگی نزدیک و نزدیک تر میکند. اگر به فکر خودمان نباشیم کسی به فکر مانیست. این وضع برای کسب وکار هم هست. کسی دلش برای کسب وکار کسی نمیسوزد و فقط فکر خودش را می کند.

چند ساعتی از شروع امسال را به مرور اتفاقات سال گذشته بگذار… اتفاقات شیرین …. اتفاقات گاها تلخ….

همه را مرور کن… چیزی را از قلم نینداز… شاید در این میان نیاز به ویرایش برخی چیز ها بود… استراتژی… پیوت… بازبینی مجدد… و….

امسال را جوری هدف گذاری کن که پایان سال، زمانیکه میخواهی آماده تحویل سال نو بشوی یه ایول حسابی به خودت و کارات بگی! اون موقع حس و حالت، زندگیت و تفکرت رنگ و بویی دیگر میگرد.

امیدوارم امسال، سالی پر از پول، رونق و درآمد های بیشتر برای کسب وکار واستارتاپ ها باشد. و همیشه شاهد پیشرفت  و رشد روز افزون آنها باشم. آی تی من از سال جدید، فقط روی موضوع تکنولوژی و استارتاپ تمرکز دارد و کلی برنامه باحال و جذاب برای علاقه مندان و دنبال کنندگان دارد. پس آی تی من را در سال جدید حتما دنبال کنید.

و بازهم نوروز ۱۳۹۸ مبارک

در خارج از آی تی من ، یادداشت های متفرقه من را می توانید بخوانید. مثل همیشه با آغوش باز پذیرای پیشنهادات، انتقادات و نظرات شما عزیزان هستم.

دیگه چه خبر ؟
عضویت
هشدار از طریق:
guest

12 نظر
Inline Feedbacks
View all comments