مفید و کاربردی
لینک های مفید و کاربردی برای شما

سلام ! به وبسایت شخصی من خوش اومدی !

از کوچکی علاقه شدیدی به کامپیوتر و اینترنت داشتم. یادم می آید زمانی که بچه بودم و به تازگی با اینترنت آشنا شده بودم تنها چیزی که میدانستم دانلود بازی و نرم افزاربود آن هم با اینترنت دیزلی دایال آپ !

سرعت ۴۵ کیلوبیت/ثانیه ، سرعت ایده آل زندگی دیجیتالیم بود. باآمدن اینترنت های به اصطلاح پرسرعت اولین چیزی که به ذهنم خورد درآمدزایی از اینترنت بود. با جستجوهای فراوان، راه های درآمدزایی مختلفی از جمله PPC ، PTC ، Hit و همکاری درفروش را تجربه کردم اما هیچ کدام تجربه خوبی نبودند.

وبلاگ دومین تجربه من از زندگی اینترنتی بود. از لذت ساخت و بارگذاری محتوا روی وبلاگ که بگذریم، بازهم داشتن یک وبلاگ نتوانست راضی ام نگه دارد و آرزوی داشتن یک وبسایت با امکانات فراوان از ایده آل های من بود.

وقتی که با طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنا شدم ، قضیه کمی فرق کرد. اولین سایت رسمی من ، یک مجله تفریحی بود که باکلی دردسر و البته شوق فراوان راه اندازی کردم. پس از آن به فکر راه اندازی یک رسانه خبری باموصوع تکنولوژی بودم که دومین تجربه من بود و الان با گذشت چندین سال از فعالیت جدی و حرفه ای ام هم اکنون با آی تی من و موضوعات جذاب حوزه تکنولوژی ، وب و استارتاپ درخدمت شما هستم. 

مشاهده رزومه من

چرا وب سایت شخصیمو راه انداختم ؟

به نوشتن علاقه دارم و هدفم از راه اندازی وبسایت شخصیم انتشار یادداشت ها ، مقالات و تجربیاتم تو حوزه وب ، تکنولوژی و استارتاپ هست . اگر دوست داری بیشتر بدونی که برای چی مینویسم ، حتما مقاله زیر رو بخون : 


چرا مینویسم ؟ مگه عقلمو از دست دادم ؟


آخرین نوشته هام :

درباره من

جلال ترابی

جلال ترابی

آی تی من با فکری متفاوت

Think Be Different

رزومه من

تماس با من

داستان آی تی من

این وبسایت برای بازدهی بیشتر، کوکی های شما را ذخیره میکند. جهت اطلاعات بیشتر "ادامه مطلب" را بخوانید. پذیرفتن ادامه مطلب