مفید و کاربردی
لینک های مفید و کاربردی برای شما

سلام ! به وبسایت شخصی من خوش اومدی !

از کوچکی علاقه شدیدی به کامپیوتر و اینترنت داشتم. یادم می آید زمانی که بچه بودم و به تازگی با اینترنت آشنا شده بودم تنها چیزی که میدانستم دانلود بازی و نرم افزاربود آن هم با اینترنت دیزلی دایال آپ !

سرعت ۴۵ کیلوبیت/ثانیه ، سرعت ایده آل زندگی دیجیتالیم بود. باآمدن اینترنت های به اصطلاح پرسرعت اولین چیزی که به ذهنم خورد درآمدزایی از اینترنت بود. با جستجوهای فراوان، راه های درآمدزایی مختلفی از جمله PPC ، PTC ، Hit و همکاری درفروش را تجربه کردم اما هیچ کدام تجربه خوبی نبودند.

وبلاگ، دومین تجربه من از زندگی اینترنتی بود. از لذت ساخت و بارگذاری محتوا روی وبلاگ که بگذریم، بازهم داشتن یک وبلاگ نتوانست راضی ام نگه دارد و آرزوی داشتن یک وبسایت با امکانات فراوان از ایده آل های من بود.

وقتی که با طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنا شدم ، قضیه کمی فرق کرد. اولین سایت رسمی من ، یک مجله تفریحی بود که باکلی دردسر و البته شوق فراوان راه اندازی کردم. پس از آن به فکر راه اندازی یک رسانه خبری باموصوع تکنولوژی بودم که دومین تجربه من بود و الان با گذشت چندین سال از فعالیت جدی و حرفه ای ام هم اکنون با آی تی من و موضوعات جذاب حوزه تکنولوژی ، وب و استارتاپ درخدمت شما هستم. 

آی تی من ، برای شماست

دغدغه اصلیم انتشار یادداشت هایم در جایی بود که آنها را بتوانم همیشه وهمه جا  مرور کنم، از طرفی شوق نوشتن و اشتراک تجربه با دیگران سبب شد تا آی تی من را راه اندازی کنم. در اینجا سعی دارم تا تجربیات، یادداشت ها و تجربیات خودم را در زمینه تکنولوژی، استارتاپها و تخصص اصلیم یعنی دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) را با شما به اشتراک بگذارم. 

جلال ترابی

درباره من

جلال ترابی

جلال ترابی

آی تی من متفاوت

Think Be Different

آخرین نوشته هام :

داستان آی تی من

تماس با من

رزومه من