اینجا چی میخونی؟

آموزش دیجیتال مارکتینگ

آموزش دیجیتال مارکتینگ رایگان به شما کمک میکنه تا به مجموعه فعالیت هایی بپردازین که تبلیغ محصولات و خدماتتون رو بسیار بهتر با استفاده از ابزارهای دیجیتالی صورت بدید. این یه تعریف خیلی ساده از دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی بود. حوزه دیجیتال مارکتینگ بسیار گسترده تر از سایر روش های بازاریابی در کسب و کارهاست. بازاریابی دیجیتال یعنی استفاده از ابزارهای موجود در اینترنت و دنیای دیجیتال برای بازاریابی خدمات و محصولات و البته تجربه فروش بیشتر. در واقع در این روش بازاریابی بیشتر وابسته به رسانه های دیجیتالی مثل سایت و شبکه های اجتماعی هستیم.

استفاده از شبکه های اجتماعی به بازاریابی دیجیتالی کسب و کارما کمک میکنن. فرقی نمیکنه بازاریابی ما در شبکه های اجتماعی به صورت رایگان یا شامل هزینه باشه. استفاده از هر نوع رسانه ای که مربوط به کسب و کارهای دیجیتال هست میتونه به بازاریابی دیجیتال ما کمک کنه. مثلا با استفاده از بهینه سازی سایت مون برای موتورهای جست وجو میتونیم از طریق موتور های جست و جو به ویژه گوگل مشتریان زیادی رو با محصولات و خدمات خودمون آشنا کنیم.

دیجیتال مارکتینگ فقط محدود به کسب و کارهای آنلاین نمیشه. خیلی ها فکر میکنن بازاریابی دیجیتالی فقط برای کسب و کارهاییست که یه وب سایت حداقل دارن. در صورتی که به هیچ وجه این طور نیست. خیلی از کسب و کار های سنتی هم هستن که از طریق تبلیغات دیجیتال سعی دارن تا خدمات خودشونو به مشتریان احتمالی معرفی کنن.

در آکادمی دیجیتال مارکتینگ، با آموزش دیجیتال مارکتینگ رایگان سعی دارم تا تجربه و دانش خودمو در این زمینه با علاقه مندان و متخصصین این حوزه درمیان بذار. اگه نیاز به تعریف جامع از بازاریابی دیجیتال دارین، مقاله “دیجیتال مارکتینگ چیست” رو حتما با دقت مطالعه کنین.