جلال ترابی
رشد کسب و کار با سئو
اینجا چی میخونی؟

الگوریتم های گوگل برای سئو

الگوریتم های گوگل برای سئو کمک میکنن تا نتایج جستجویی که کاربر رو بهینه تر و هر لحظه نتایج بهتری بهش ارائه بشه. الگوریتم های گوگل هرکدوم مقاصد مختلفی دارن ولی در مجموع هدف همگی آنها به صورت کلی انتخاب بهترین وب سایت ها برای نمایش در صفحه نتایج جستجو برای کاربران هست. شرکت گوگل به عنوان یکی از برترین شرکت های موتور جستجو که تمام تمرکزش روی جستجوی کاربرانش هست، باید شرایطی رو ایجاد کنه که کاربرانی که از این موتور جستجو استفاده میکنن در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خودشون برسن. به کلیه تکنیک ها و روش هاییکه در داخل و خارج از وب سایت انجام میشه که باعث شده جایگاه وب سایت در موتور های جستجو بهبود پیدا کنه سئو گفته میشه.

وب سایت های زیادی در تلاش هستن رتبه های برتر گوگل رو تصاحب کنن و همچنین برای آوردن کلمات کلیدی خودشون به صفحه اول گوگل از روش های نادرستی استفاده میکنن ولی الگوریتم های گوگل که توسط تیم برنامه نویسی شرکت گوگل به روز رسانی میشن این وظیفه رو بر عهده دارن که جلوی این کارهای غیر اخلاقی رو بگیرن.

در این بخش، آشنایی با الگوریتم های گوگل برای سئو رو دارم که به شما کمک میکنه تا با ماهیت این الگوریتم ها راحت تر آشنا بشین و بدونین برای چی ایجاد و توسعه پیدا کردن.