آی تی من جلال ترابی
رشد کسب و کار در فضای دیجیتال

نوشتن یکی از علاقه های من در زندگی ام بوده و هست. دوست داشتم درباره چیز هایی بنویسم که به آنها علاقه دارم و تجربه ام را با افراد مختلف درمیان بگذارم پس وبسایت شخصی ام را راه اندازی کردم تا علاوه بر انتشار و اشتراک، هر ازگاهی یادداشت هایم را مرور کنم.

وب ، تکنولوژی ، استارتاپ ، محتوا و دیجیتال مارکتینگ موضوعاتیست که به آنها علاقه دارم و در آی تی من از آنها سخن می گویم، اما این تمام ماجرا نیست !  آی تی من درونم تنها به نویسندگی ختم نمی شود بلکه نیاز به تعامل و رشد هرچه بیشتر دارد و البته قشر مخاطب من تنها یک گروه خاص نیست، این گروه می تواند از خوانندگان معمولی تا خوانندگان حرفه و متخصص باشد. پس برای هرچه بهتر شدن  آی تی من ، منتظر نظرات و پیشنهادات شما از طریق تماس با من و ارسال نظرات تان زیر هرمطلب  آی تی من هستم.

آی تی من کیست؟

آی تی من کسی است که دنیای دیجیتال می نویسد، از ترندهای روز صحبت می کند. به چند دلیل سایت شخصی دارم : 
– به اشتراک گذاشتن تجربه های شخصی که در زمینه مهارت هایم به دست آورده ام
– نتیجه جستجوهایی که داشته ام و پاسخ به سوالات پرتکراری که ازم پرسیده می شود
– مقالات نگارشی که در دسته بندی های مختلف می نویسم

” امیدوارم بتوانم در حد وقت و توانم تجربه و دانشی که دارم را با شما علاقه مندان به اشتراک بگذارم و به رشد اکوسیستم کمک کنم. هرچند قدم هایی که بر میدارم کوچک اما می تواند تغییر های بزرگ ایجاد کند…” 

سلام ! به وبسایت شخصی من خوش اومدی !

از کوچکی علاقه شدیدی به کامپیوتر و اینترنت داشتم. یادم می آید زمانی که بچه بودم و به تازگی با اینترنت آشنا شده بودم تنها چیزی که میدانستم دانلود بازی و نرم افزاربود آن هم با اینترنت دیزلی دایال آپ !

سرعت ۴۵ کیلوبیت/ثانیه ، سرعت ایده آل زندگی دیجیتالیم بود. باآمدن اینترنت های به اصطلاح پرسرعت اولین چیزی که به ذهنم خورد درآمدزایی از اینترنت بود. با جستجوهای فراوان، راه های درآمدزایی مختلفی از جمله PPC ، PTC ، Hit و همکاری درفروش را تجربه کردم اما هیچ کدام تجربه خوبی نبودند.

وبلاگ، دومین تجربه من از زندگی اینترنتی بود. از لذت ساخت و بارگذاری محتوا روی وبلاگ که بگذریم، بازهم داشتن یک وبلاگ نتوانست راضی ام نگه دارد و آرزوی داشتن یک وبسایت با امکانات فراوان از ایده آل های من بود.

وقتی که با طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنا شدم ، قضیه کمی فرق کرد. اولین سایت رسمی من ، یک مجله تفریحی بود که باکلی دردسر و البته شوق فراوان راه اندازی کردم. پس از آن به فکر راه اندازی یک رسانه خبری باموصوع تکنولوژی بودم که دومین تجربه من بود و الان با گذشت چندین سال از فعالیت جدی و حرفه ای ام هم اکنون با آی تی من و موضوعات جذاب حوزه تکنولوژی ، وب و استارتاپ درخدمت شما هستم. 

آی تی من ، برای شماست

دغدغه اصلیم انتشار یادداشت هایم در جایی بود که آنها را بتوانم همیشه وهمه جا  مرور کنم، از طرفی شوق نوشتن و اشتراک تجربه با دیگران سبب شد تا آی تی من را راه اندازی کنم. در اینجا سعی دارم تا تجربیات، یادداشت ها و تجربیات خودم را در زمینه تکنولوژی، استارتاپها و تخصص اصلیم یعنی دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) را با شما به اشتراک بگذارم. 

چرا می نویسم؟

یادم می آید سالها قبل زمانیکه خودکار به دست می گرفتم، به زور چندین خط می توانستم بنویسم. اما نوشتن و تصمیم به داشتن سایت های مختلف در من باعث شد تا تولید محتوا را به صورت حرفه ای یاد بگیرم. سایت شخصی برای من ” دفترچه یادداشت دیجیتال ” است و به علاقه زیادی دارم که همین علاقه باعث شده تا تجربیات و نتایج جستجوهایم را با بقیه به اشتراک بگذارم و این لذت بخش ترین کار برای من است. نوشتن می تواند بسیاری از دغدغه های ذهنی و فکری من در زمینه های مختلف را حل کند، چرا که همیشه به رشد فکر می کنم.

جلال ترابی

هر تغییری از فکر تو سرچشمه میگیره پس : 

” متفاوت فکر کن ”

درباره آی تی من

منو دنبال کن

تماس با آی تی من