نوشتن یکی از علاقه های من در زندگیم بوده و هست. دوست داشتم درباره چیزهایی بنویسم که به اونا علاقه دارم یا تخصصمه و تجربه مو با افراد مختلف در میون بگذارم؛سایت شخصیمو راه انداختم تا علاوه بر انتشار و اشتراک محتوام، نوشته هامو مرور کنم.

سئو، دیجیتال مارکتینگ و شبکه های اجتماعی موضوعاتیست که به آنها علاقه دارم و تو این سایت درباره ش مینویسم، اما این تمام ماجرا نیست! منِ درونم تنها به نویسندگی ختم نمیشه بلکه نیاز به تعامل و رشد بیشتر داره و البته قشر مخاطب من یه گروه خاص نیست و سعی میکنم از آماتور گرفته تا حرفه ای ، حرفی برا گفتن داشته باشم. برای کمک به من نظراتتونو باهام به اشتراک بزارین که از طریق تماس با من و ارسال نظرات تون زیر هر مطلب امکان پذیره.

کی هستم؟

کسی که به دنیای دیجیتال علاقه داره و تخصصش سئو و دیجیتال مارکتینگه. مطالب اینجا سه حالت داره :
– به اشتراک گذاشتن تجربه های شخصی که توی مهارتام به دستشون آوردم
– نتیجه جستجو هایی که داشتم و جواب دادن به سوالایی که خیلی ازم پرسیده میشه
– مقالات نگارشی که در دسته های مختلف میزارم.

” در حد وقت و توانم تجربه و دانشی که دارم رو با شما علاقه مندان به اشتراک میزارم و به رشد کسب و کارها کمک کنم. هرچند قدم هایی که بر میدارم کوچیکه اما میتونه تغییرهای بزرگی رو ایجاد کنه…” 

به وبسایت شخصی من خوش اومدی!

از کوچیکی علاقه شدیدی به کامپیوتر و اینترنت داشتم. یادم میاد زمانی که بچه بودم و تازه با اینترنت آشنا شده بودم تنها چیزی که میدونستم دانلود بازی و نرم افزار بود اونم با اینترنت دیزلی دایال آپ!

سرعت ۴۵ کیلوبیت برثانیه، سرعت ایده آل زندگی دیجیتالیم بود. با اومدن اینترنت های به اصطلاح پرسرعت اولین چیزی که به ذهنم خورد درآمدزایی از اینترنت بود. با جستجو های فراوان، راه های درآمدزایی مختلفی از جمله PPC ، PTC ، Hit و همکاری درفروش رو تجربه کردم اما هیچ کدوم تجربه چندان خوبی رو برام نداشتن.

وبلاگ، دومین تجربه من از زندگی اینترنتی بود. از لذت ساخت و بارگذاری محتوا روی وبلاگ که بگذریم، بازهم داشتن یه وبلاگ نتونست راضی نگه داره و آرزوی داشتن یه وبسایت با امکانات فراوان از ایده آل های من بود.

وقتی که با طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنا شدم ، قضیه کمی فرق کرد. اولین سایت رسمی من ، یه مجله تفریحی بود که با کلی دردسر و البته شوق فراوان راه اندازی کردم. پس از اون به فکر راه اندازی یک رسانه خبری باموصوع تکنولوژی بودم که دومین تجربه من بود و الان با گذشت چندین سال از فعالیت جدی و حرفه ای ام هم اکنون با آی تی من و موضوعات جذاب حوزه تکنولوژی ، وب و استارتاپ درخدمت شما هستم. 

اینجا برای شماست

دغدغه اصلیم انتشار محتوام جایی بود که بتونم همیشه مرورشون کنم، از طرفی شوق نوشتن و اشتراک تجربه با دیگران باعث شد که سایت شخصی رو راه بندازم. از اونجاییکه تو ایرانیم و هرروز شاهد رفت و آمد شبکه های اجتماعی زیادی هستیم و البته شبکه اجتماعی به یه اقیانوس عمیق و تاریک برای محتوای مفید تبدیل شده ، به نظرم بهترین پلتفرم برای اعلام حضور سایته.

چرا می نویسم؟

یادم میاد سالها قبل زمانیکه خودکار به دست می گرفتم، به زور چندین خط میتونستم بنویسم. اما نوشتن و تصمیم به داشتن سایت های مختلف باعث شد تا تولید محتوا رو به صورت حرفه ای یاد بگیرم. سایت شخصی برای من یه ” دفترچه یادداشت دیجیتال ” هست و باعث شده تا تجربیات و نتایج جستجو هایم رو با بقیه به اشتراک بذارم و این لذت بخش ترین کار برای منه. نوشتن میتونه بسیاری از دغدغه های ذهنی و فکری من در زمینه های مختلف رو حل کنه، چرا که همیشه به رشد فکر می کنم.

جلال ترابی

هر تغییری از فکر تو سرچشمه میگیره

” متفاوت فکر کن ”