آی تی من
دنیای متفاوتی از استارتاپ و فناوری

نوشتن یکی از علاقه های من در زندگی ام بوده و هست. دوست داشتم درباره چیز هایی بنویسم که به آنها علاقه دارم و تجربه ام را با افراد مختلف درمیان بگذارم پس وبسایت شخصی ام را راه اندازی کردم تا علاوه بر انتشار و اشتراک، هر ازگاهی یادداشت هایم را مرور کنم.

وب ، تکنولوژی ، استارتاپ ، محتوا و دیجیتال مارکتینگ موضوعاتیست که به آنها علاقه دارم و در آی تی من از آنها سخن می گویم، اما این تمام ماجرا نیست !  آی تی من درونم تنها به نویسندگی ختم نمی شود بلکه نیاز به تعامل و رشد هرچه بیشتر دارد و البته قشر مخاطب من تنها یک گروه خاص نیست، این گروه می تواند از خوانندگان معمولی تا خوانندگان حرفه و متخصص باشد. پس برای هرچه بهتر شدن  آی تی من ، منتظر نظرات و پیشنهادات شما از طریق تماس با من و ارسال نظرات تان زیر هرمطلب  آی تی من هستم.

آی تی من کیست ؟

آی تی من کسی است که دنیای دیجیتال می نویسد، از حقایق این حوزه سخن می گوید. هرچیزی که می بینی در سه گروه دسته بندی میشه :
– تجربه شخصی
– ترجمه مقالات
– محتوای نگارشی 

اینجا ، بوی تازگی با چاشنی وب ، تکنولوژی ، استارتاپ جریان داره ! پس با من همراه باش و متفاوت فکر کن ! تا دریچه ای جدید از دنیای وب و استارتاپ برات باز کنم.

آی تی من هر روز و هرهفته برنامه های مختلفی برای آموزش داره و قصدش از ابن آموزش ها رشد سطح دانش عمومی علاقه مندان به حوزه فناوری و استارتاپ هست. 

” امیدوارم بتوانم در حد وقت و توانم تجربه و دانشی که دارم را با شما علاقه مندان به اشتراک بگذارم و از این طریق انتقال دانش انجام داده باشم و هم از شما یاد بگیرم. ”