جلال ترابی
رشد کسب و کار با سئو
اینجا چی میخونی؟

آموزش سئو خارجی (Off-Page)

آموزش سئو خارجی به شما کمک میکنه تا سایت خودتونو با استاندارد و درجهت درست برای دیده شدن در جایگاه های صفحه اول موتورهای جستجو سئو کنین. سئو خارجی به نام های Off-site SEO یا Off-page SEO هم معروف هست. سئو خارجی به کلیه اقدامات و استراتژی های سئویی گفته میشه که در خارج از صفحه سایت خودتون به منظور کاهش رتبه در نتایج موتور جستجو گوگل انجام میدید. شما میتونین از ابزارها و برنامه های مختلف به تبلیغ سایت خودتون بپردازین و این کار میتونه از طریق وب سایت های دیگه، فروم ها، شبکه های اجتماعی و … انجام بشه. در واقع شما میتونین لینک وب سایت خودتونو درون سایت های دیگه قرار بدین و اون سایت با گذاشتن لینک شما در سایتش اعتماد شما رو به مخاطبان نشون میده. البته این همه ماجرا نیست!

الگوریتم های گوگل همیشه در حال تغییر هستن، و یه سایت زمانی که دارای ارتباط، قدرت و اعتماد باشه حتما رتبه خوبی رو خواهد گرفت. این عوامل در سئو خارجی برآورده میشه. متخصصین سئو، اگرچه شاید به طور کامل در مورد رتبه بندی محتوا در گوگل شناخت جامعی نداشته باشن ولی این رو میدونن که سئو خارجی بالای 50 درصد رتبه بندی رو بهبود میده. لینک سازی یا لینک بیلدینگ قلب سئو خارجی محسوب میشه. موتور جستجو گوگل از طریق شبکه ارتباط لینک ها به کیفیت محتوا های یه سایت پی برده و لینکی که ارزش بالاتری داره رتبه بهتری برای اون سایت به ارمغان میاره.

در آموزش سئو خارجی سعی دارم تا شما رو با نکات ، ترفندها و مهترین آموزش هاییکه باید در این راه یاد بگیرین تا بتونین سایتی مناسب داشته باشین و به رتبه گرفتن شما توی گوگل کمک کنه. (البته همه چیز به خود شما بستگی داره!)