جلال ترابی
رشد کسب و کار با سئو
اینجا چی میخونی؟

آموزش سئو

آموزش سئو به شما کمک می کند تا سایت خود را در موتورهای جستجو به نمایش دربیاورید. به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد.  فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو می نامیم.

علم سئو، پیچیدگی های خاص به خود را دارد اما اکثر مخاطبان می‌توانند اصول اولیه آن را بفهمند که حتی مقدار کمی دانش در این زمینه تفاوت بزرگی ایجاد می‌کند. اگر این دانش را با کمی تمرین همراه کرد می توان به یک متخصص سئو تبدیل شد که بسته به تعهد زمانی، اراده یادگیری و پیچیدگی وب سایت ممکن است به این نتیجه رسید که وجود یک متخصص در این زمینه بسیار بهتر است. مهمترین سوالی که کاربران از خود می پرسند آن است که

سئو چیست؟

سئو مجموعه فعالیت هاییست که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام می دهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم. در آکادمی دیجیتال مارکتینگ با آموزش سئو به صورت تخصصی از مبتدی تا پیشرفته و آموزش سئو وردپرس را به طور اصولی یاد میگیرین.