جلال ترابی
رشد کسب و کار با سئو
اینجا چی میخونی؟

آموزش ابزارهای سئو

آموزش ابزارهای سئو مثل گوگل آنالیتیکس، گوگل سرچ کنسول، گوگل پیج اسپید، جی تی متریکس، گوگل تگ و ابزارهاییکه بسیار کاربردی و به درد بخور هستن. ابزارها اصولا کار ما رو در انجام خیلی از کارها راحت تر و آسون تر میکنن. فرقی نداره! چه سایت شما در صفحه ششم گوگل باشه که مثل شبکه چهار کسی نگاهش نمیکنه! و چه رتبه یک باشین و اون بالا بالاها برای خودتون پادشاهی کنین، ولی خیلی فرق میکنه که فردا ممکنه رتبه شما زمین تا آسمون با امروز فرق کنه.

هیچ کس آینده سئو ذو نمبدونه ولی کاملا مشخصه که گوگل هرروز در رتبه بندی سختگیرتر و ریز بین تر از قبل میشه ؛ پس نیاز داریم قبل از اینکه گوگل به حسابمون برسه، خودمون رو زیر ذره‌ب ین قرار بدیم و سئوی خودمونو زیر نظر داشته باشیم تا بهونه دست گوگلِ سخت گیر ندیم!!!

در آموزش سئو و بخش آموزش ابزارهای سئو سعی دارم تا شما رو با مهم ترین ابزارهاییکه میتونه به بهتر شدن سئو و بهینه سازی سایتتون کمک کنه اشاره کنم و سعی کنم از صفر تا صد کار کردن و مسلط شدن به اونها رو بهتون یاد بدم. خیلی از ابزارها ممکنه در طول زمان دچار تغییر در رابط کاربری، آپدیت های هسته یا هرچیز دیگه بشن که آموزش ها طبق آخرین تغییرات این ابزارها نگارش و پیاده سازی شده تا شما از خوندن آنها لذت ببرین و بتونین به درستی ازشون استفاده کنین.