درباره این بلوک

آموزش تولید محتوا

آموزش تولید محتوا کمک می کند تا مطالب با کیفیت برای یک سایت باعث می شود تا رتبه وبسایت به طور چشمگیری افزایش پیدا کند. برای همین اکثر مدیران وبسایت ها یکی از بخش های خود را به تولید محتوا اختصاص می دهند و همیشه سعی دارند تا بلاگ نویسان و افراد با تجربه ای را در این زمینه استخدام کنند.

در واقع وبلاگ نویسان نیز باید محتوایی مناسب با کسب و کار را تولید کنند. فراموش نکنید که محتوای شما با مخاطب حرف می زند، پس باید جذاب و با کیفیت باشد.

محتوا در واقع همان چیزی است که باعث انتقال اطلاعات و تجربه‌ها می شود. این اطلاعات و تجربه‌ها به وسیله ی ابزارها و روش‌هایی، از منبع به مقصد که کاربر است، منتقل می شوند.

محتوا همه‌جا حضور دارد، در اینترنت، تلویزن، رادیو، دیسک‌ها، ذخیره‌کننده‌ها، کتاب‌ها، مجله‌ها، تابلوهای شهری دیجیتال و غیردیجیتال، رویداد، سخن‌رانی‌ها و بسیاری موارد دیگر. پس باید گفت که محتوا یک ضرورت غیرقابل انکار است.

انواع محتواهای موجود در وب :
محتوای متنی، اینفوگرافیک، Meme، ویدیو، راهنما و مطالب آموزشی، نقد و بررسی کتاب، پست نظرسنجی، بررسی محصول، لیست های مختلف، صفحات لینکی و پادکست

منظور از تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا در واقع توانایی و قابلیتی است که جدیدا بسیاری از شرکت های طراحی وب و شرکت هایی که به طور اختصاصی محتوای سایت را تامین می کنند به آن مشغولند.

در واقع یکی از مهم‌ترین روش‌های جذب مخاطبان به یک سایت، تولید محتوایی جذاب مطابق با اصول سئو است. نباید فراموش کرد که تولید محتوای سایت در صورتی که با کیفیت باشد و اصول فنی و لازم در تولید آن رعایت شده باشد، باعث به دست آوردن رتبه ای بالا توسط گوگل می شود.

برای اینکه تولید محتوا به درستی انجام گیرد بهتر است از افراد متخصص و مترجم ها در این مورد استفاده شود تا محتوای تولید شده ناب و با کیفیت باشد. محتوای تولید شده ترکیبی از مطالب، تصاویر، فایل های قابل دانلود، دیتابیس و… است.

در آکادمی آموزش آی تی من، با آموزش تولید محتوا و آموزش نویسندگی، فوت و فن نوشتن و تولید محتوای اصولی را به راحتی یاد بگیرید و از آن در وبسایت، وبلاگ یا نوشته های کاغذی خود استفاده کنید. برای دنبال کردن آخرین آموزش تولید محتوا همین صفحه را دنبال کنید.