جلال ترابی
رشد کسب و کار با سئو
اینجا چی میخونی؟

آموزش تولید محتوا

آموزش تولید محتوا کمک میکنه تا مطالب با کیفیت برای یه سایت / شبکه اجتماعی یا وبلاگ تولید بشه و باعث میشه تا رتبه وب سایت به طور چشمگیری افزایش پیدا کنه. برای همین اکثر مدیران وب سایت ها یکی از بخش های خودشونو به تولید محتوا اختصاص میدن و همیشه سعی دارن تا بلاگ نویسان و افراد با تجربه ای رو در این زمینه استخدام کنن.  در واقع وبلاگ نویسان هم باید محتوایی مناسب با کسب و کار رو تولید کنن. فراموش نکنین که محتوای شما با مخاطب حرف میزنه پس باید جذاب و با کیفیت باشه.

محتوا در واقع همون چیزیست که باعث انتقال اطلاعات و تجربه‌ ها میشه. این اطلاعات و تجربه‌ ها به وسیله ی ابزار ها و روش‌ هایی از منبع به مقصد که کاربر هست منتقل میشه. محتوا همه‌ جا حضور داره : در اینترنت، تلویزیون، رادیو، دیسک‌ ها، ذخیره‌ کننده‌ ها، کتاب‌ ها، مجله‌ ها، تابلو های شهری دیجیتال و غیر دیجیتال، رویداد، سخنرانی‌ ها و …. پس باید گفت که محتوا یه ضرورت غیر قابل انکار هست. انواع محتواهای موجود در وب : محتوای متنی، اینفوگرافیک، Meme، ویدیو، راهنما و مطالب آموزشی، نقد و بررسی کتاب، پست نظرسنجی، بررسی محصول، لیست های مختلف، صفحات لینکی و پادکست

منظور از تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا در واقع توانایی و قابلیتی هست که جدیدا بسیاری از شرکت های طراحی وب و شرکت هایی که به طور اختصاصی محتوای سایت رو تامین میکنن به اون مشغولن. در واقع یکی از مهم‌ ترین روش‌ های جذب مخاطبان به یک سایت، تولید محتوایی جذاب مطابق با اصول سئو هست. نباید فراموش کرد که تولید محتوای سایت در صورتی که با کیفیت باشه و اصول فنی و لازم در تولید اون رعایت شده باشه، باعث به دست آوردن رتبه ای بالا توسط گوگل میشه.

در آکادمی دیجیتال مارکتینگ، با آموزش تولید محتوا و نویسندگی، فوت و فن نوشتن و تولید محتوای اصولی رو به راحتی یاد میگیرین و در وبسایت، وبلاگ یا نوشته های کاغذی خودتون میتونین استفاده بکنین.