درباره این بلوک

آموزش دیجیتال مارکتینگ

آموزش دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می کند تا به مجموعه فعالیت هایی بپردازید که تبلیغ محصولات و خدمات تان را بسیار بهتر با استفاده از ابزارهای دیجیتالی صورت دهید.

این یک تعریف خیلی ساده از دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی بود. حوزه دیجیتال مارکتینگ بسیار گسترده تر از سایر روش های بازاریابی در کسب و کارهاست.

بازاریابی دیجیتال یعنی استفاده از ابزارهای موجود در اینترنت و دنیای دیجیتال برای بازاریابی خدمات و محصولات و البته تجربه فروش بیشتر. در واقع در این روش بازاریابی بیشتر وابسته به رسانه های دیجیتالی مثل سایت و شبکه های اجتماعی هستیم.

استفاده از شبکه های اجتماعی به بازاریابی دیجیتالی کسب و کارما کمک می کنند. حال فرقی نمی کند بازاریابی ما در شبکه های اجتماعی به صورت رایگان یا شامل هزینه باشد.

استفاده از هر نوع رسانه ای که مربوط به کسب و کارهای دیجیتال است می تواند به بازاریابی دیجیتال ما کمک کند. مثلا با استفاده از بهینه سازی سایتمان برای موتورهای جست و جو می توانیم از طریق موتورهای جست و جو و به ویژه گوگل مشتریان زیادی را با محصولات و خدمات خود آشنا کنیم.

دیجیتال مارکتینگ فقط محدود به کسب و کارهای آنلاین نمی شود. خیلی از دوستان فکر می کنند بازاریابی دیجیتالی فقط برای کسب و کارهایی است که دارای یک وب سایت هستند.

در صورتی که به هیچ وجه این طور نیست. خیلی از کسب و کارهای سنتی هم هستند که از طریق تبلیغات دیجیتال سعی دارند تا خدمات خود را به مشتریان احتمالی خود معرفی کنند.

در آکادمی آموزش آی تی من، با آموزش دیجیتال مارکتینگ سعی دارم تا تجربه و دانش خود را در این زمینه با علاقه مندان و متخصصین این حوزه درمیان بگذارم.

درصورت نیاز به آشنایی با دیجیتال مارکتینگ، مقاله “دیجیتال مارکتینگ چیست” را مطالعه کنید.