اینجا چی میخونی؟

پوشش خبری و فعالیت ها

پوشش خبری رویداد های استارتاپی کمک می کند تا این رویدادها بیش از پیش دیده شوند و به عنوان یک نیروی محرکه برای افراد فعال دیگر جهت شروع باشد. این صفحه روایت اخباریست که سعی کردم از نمایشگاه، دورهمی، رویداد، کارگاه و هر آن چیزی که مربوط به حوزه آی تی و استارتاپ می شود را پوشش بدهم و واکنش های خودم را اعلام کنم.

بهبود و توسعه‌ی هر فضایی نیازمند تحلیل دقیق شرایط، نیازها و مشکل‌های آن است. زیست‌بوم استارتاپی ایران،یک اکوسیستم استارتاپی نوپاست؛ به همین دلیل تصمیم‌گیری برای افرادی که قصد فعالیت یا سرمایه‌گذاری در این زیست‌بوم را دارند به خاطر سردرگمی کار آسانی به نظر نمی رسد.

استارتاپ‌ها یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای اشتغال‌زایی و کاهش نرخ بیکاری هستند. امروزه بسیاری از جوانان کار کردن در محیط شغلی پویا و خلق ایده‌های جدید را به کارهای قدیمی در ادارات ترجیح می‌دهند؛ بنابراین کمک به رشد و توسعه‌ی استارتاپ‌ها درنهایت به اشتغال‌زایی جامعه، کاهش آمار بیکاری و رشد برندهای ایرانی کمک خواهد کرد. 

پوشش خبری و گزارش خبری مهم ترین رویداد ها، کارگاه ها، دورهمی ها و نمایشگاه های مهم حوزه آی تی، فناوری، تکنولوژی و استارتاپ ها را از طریق این صفحه و با آی تی من دنبال کنید.