اینجا چی میخونی؟

آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی

آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی و یادگیری استفاده از اون برای هر کسب و کاری مهم هست. شبکه های اجتماعی جزو جدانشدنی از زندگی امروزی ما شدن. شبکه اجتماعی بستری برای ارتباط نزدیک و تبادل نظر فرد با فرد، سازمان با سازمان و فرد با سازمان هست. پس تمامی افراد و سازمان ها در بستری یکسان پس از ایجاد حساب کاربری میتونن برای رسیدن به اهداف خودشون برنامه ریزی و اقدام کنن. مثلا یه کمپانی بزرگ و یه گرافیست فریلنسر بدون هیچ تفاوتی باید بعد از ایجاد حساب کاربری نسبت به گسترش ارتباطات خودش اقدام کنه و چه بسا فرد گرافیست بدون هیچ منبع انسانی و مالی، درآمد بیشتری از این راه کسب بکنه.

وجود شبکه های اجتماعی بهترین فرصت برای ارتباطات انسانی و تجاری هست، این فرصت رو از دست ندید و با شبکه های اجتماعی موفق و فراگیر شروع کنین. کیفیت و تعامل در شبکه های اجتماعی بی پاسخ نباید بمونه که همین موضوع شما رو به سمت موفقیت بیشتر میکشونه. حضور شما به عنوان یه کسب و کار و یا شخص حتما باید با درنظر گرفتن فضای هر شبکه باشه. مثالا یه عکاس در لینکدین تجربه موفقی نداره و از اون طرف در پینترست و اینستاگرام به خاطر ساختار مدیا محور این دو شبکه موفقیت خیلی بهتری کسب میکنه.

در آکادمی دیجیتال مارکتینگ و با بخش آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی و سوشال مدیا مارکتینگ سعی دارم تا شما رو با این فضا از صفر تا صد، ترفندها و نکته ها بیشتر از قبل آشنا کنم و ناگفته های این فضا رو بیشتر براتون باز کنم.